„Lietuvos balso“ dalyvė Kristina Radžiukynaitė debiutavo miuzikle „Meilutė“

„Lietuvos balso“ dalyvė Kristina Radžiukynaitė debiutavo miuzikle „Meilutė“

Ketvirtadienio vakarą įvyko ilgai laukto miuziklo „Meilutė“ premjera Vilniaus „Compensa“ koncertų salėje. Įvertinti Ramūno Cicėno režisuoto miuziklo pastatymą bei jaunimo miuziklo teatro atlikėjų pasirodymą atvyko ir „Lietuvo balso“ veidai. Žiūrovų tarpe buvo galima pamatyti ne tik daugelį projekto dalyvių, bet ir vokalo trenerę Rositą Čivilytę, prodiuserį Gediminą Jaunių bei geidžiamiausiu mokytoju vadinamą Leoną Somovą. Pastarasis mokytojas čia atvyko ne be priežasties –  pagrindiniame „Meilutės“ vaidmenyje debiutavo jo komandos narė projekte –  Kristina Radžiukynaitė.

 

„Įdomiausia man buvo pamatyti savo komandos dalyvę Kristiną Radžiukynaitę, kaip ji atrodys šiame vaidmenyje ir manau, kad ji pasirodė puikiai. Pasakysiu atvirai – miuziklai nėra mėgiamiausias mano žanras, kurį labai patiktų žiūrėti, tačiau šis buvo įdomi patirtis“,- po premjeros kalbėjo Leonas.

 

Somovas patikina, jog, tai, kad Kristina sugeba įkūnyti tiek skirtingų personažų yra didžiulis privalumas, dalyvaujant „Lietuvos balso“ projekte: „Dabar bus lengviau ją įsivaizduoti kartu ruošiantis ateinantiems pasirodymams“. Atlikėjo bei prodiuserio nuomone, aktorinio meistriškumo scenoje, dažnas atlikėjas mokosi metų metus ir kai, atrodytų, visi vokaliniai duomenys puikūs, būtent šio faktoriaus ir pritrūksta pasirodymui išpildyti iki galo. Tuo tarpu su Kristina, šioje srityje daug darbo įdėti jau nebereikės – atlikėja su muzikiniu teatru dirba jau ne pirmus metus.

„Su muzikiniu teatru pirmą kartą susidūriau prieš tris metus, ir nuo to laiko nebegaliu jo nebemylėti. Jaučiuosi tikrai dėkinga, jog tenka dirbti su beprotiškai talentingais žmonėmis, tokiais, kaip Vaidas Baumila, Jeronimas Milius, Tomas Žaibus, Girmantė Vaitkutė, Dominykas Vaitiekūnas, Justinas Lapatinskas, Martynas Kavaliauskas ir kt. Teko įkūnyti ir kvailą blondinę Hedi la Rue miuzikle “Kaip prasisukti versle be didelio vargo” ir narkomanę – striptizo šokėją Mini Marquez, labai jautriame miuzikle “Rent”, bei dar keletą ryškių personažų“,- apie savo patirtį miuziklo žanre sako K. Radžiukynaitė.

 

Tačiau pats Leonas Somovas mano, jog šiai merginai ties miuziklų žanru sustoti nereikėtų – jos muzikinė ateitis jai gali duoti daug daugiau nei tai, reikia tik padėti atrasti jos individualų muzikinį stilių. „Mane žavi jos asmenybė, užsispyrimas tobulėti ir tai, jog ji visai nebijo eksperimentuoti. Kristina yra perspektyvi atlikėja, tik ją reikia įsodinti į tinkamas roges“,- apie savo komandos dalyvę atsliepia L. Somovas.

 

Vakar debiutavęs miuziklas „Meilutė“, kartu su Kristina Radžiukynaite, Tomu Žaibumi, Tadu Juodsnukiu, Justinu Lapatinsku ir kitais jaunimo miuziklo teatro aktoriais, savo pasirodymus surengs dar šešiuose Lietuvos miestuose: spalio 11 d. Panevėžyje, spalio 12 d. Kaune, spalio 20 d. Utenoje, lapkričio 14 d. sugrįš į Vilnių, lapkričio 15 d. stebins Šiaulių publiką, o to pačio mėnesio 22 dieną paskutinį „Meilutės“ pasirodymą surengs Klaipėdoje.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.