Lietuvos balso dalyvė KAIA pristato naują kūrinį „Surf“

Lietuvos balso dalyvė KAIA pristato naują kūrinį „Surf“

 

Šią savaitę, kokybiškiausio muzikinio projekto šalyje „Lietuvos balsas“ dalyvės viena po kitos debiutuoja su savo, kaip solisčių dainomis: naujausius kūrinius pristatė Justė Kraujelytė ir Justė Jančiauskaitė, o šiandieną, klausytojus pasieks ilgai lauktas atlikėjos KAIA kūrinys – „Surf“.

 

„Naują dainą, KAIA įrašė, kartu su elektroninės muzikos profesionalais „The Sneekers“. „Su The Sneekers mes susipažinome, kuomet jis remiksavo mano pirmąją solinę dainą “COCO”, tai buvo prieš dvejus metus. Man visada patiko šokių muzika, o The Sneekers, kur tik grotų, visada labai gerą vakarėlį užkuria, tad visiškai natūralu atrodė įrašyti, kokią dainą kartu. “SURF” nebuvo pirmasis mūsų bandymas, tačiau pirmasis, kuris  išvydo pasaulį“,- sako KAIA.

 

Vos šiais metais, nusprendusi eiti solo atlikėjos keliu ir pakeitusi sceninį vardą į KAIA, Kamilė Tumelytė, anksčiau visiems žinoma iš bendrų koncertų su grupe SEL, sako, jog su naujuoju vardu, prasidėjo ir naujas gyvenimo etapas. „Pasikeitus sceniniam vardui iš tiesų pasijaučiau atgimusi iš naujo. Bendradarbiavimams su kitais atlikėjais aš visada buvau atvira, manau, kad dvi galvos (o kartais ir daugiau) yra daug geriau nei viena, tad jei gali sukurti kažką gražaus, tai kodėl nesukūrus dar gražiau dviese“,- sako atlikėja.

 

Nauja daina atlikėjos galvoje gimė iš meilės ekstremaliam sportui, tačiau įsiklausius į tekstą, galima išgirsti ir asociacijų su aistra bei kūniška meile.

 

„SURF pradėjau kurti po vienos nuostabios vasaros, kurią praleidau padėdama organizuoti banglenčių stovyklą. Visiškai įsimylėjau banglenčių kultūrą ir sportą. Taip jau sutapo, jog po tos stovyklos daug dalykų gyvenime man įgavo naują prasmę. Niekada nenorėjau „suseksualizuoti“ (jei taip galima pasakyti) banglenčių kultūros, bet taip jau gavosi, kad tekstas ėmė ir pats už save pasisakė. Dainoje daug netiesioginių užuominų į kūnišką meilę ir harmoniją su gamta, bangomis, daug aliuzijų tarp kūno ir gamtos“,- apie intriguojančią dainos potekstę kalba atlikėja.

 

„Lietuvos balso“ projekte į Leono Somovo komandą patekusi KAIA, paklausta ar dėl savo kūrybos tariasi su projekto mokytoju, išduoda, jog šio kūrinio jam nerodė, tačiau mokytojas, muzikiniais klausimais, patarimų niekuomet negaili. „Su Leonu mes tikrai pasišnekam. Apie daug ką. Apie muziką, apie gyvenimo tikslus, jis visada labai paslaugus ir nuoširdus. Žinojau, kad jo komandoje bus gerai, bet nemaniau, kad jis iš tiesų bus Mokytojas iš didžiosios raidės, kuris nukreipia ir pataria, net kameroms nestebint“,- komplimentų Leonui Somovui negaili atlikėja.

 

„KAIA yra talentinga artistė, šiame sezone aš dažnai akcentavau, kad man yra labai svarbu, kad mano komandos dalyviai imtųsi savo kūrybos ir kad nebūtų vien tik koverius dainuojantys atlikėjai. Sveikinu su nauja daina, tikiuosi pateisins savo lūkesčius ir sulauks gerų rezultatų“,- apie KAIA kūrinio debiutą sako Leonas.

 

Jau šį sekmadienį, LNK televizijos eterį pasieks pirmoji „Lietuvos balso“ „Nokautų“ laida, kurioje atlikėja KAIA, scenoje susikaus su dar dviem sceninę patirtį turinčiomis merginomis – buvusia „Dar“ grupės nare Kristina Mažeikaite ir buvusia „Mango“ grupės nare Juste Jančiauskaite. Kuri scenos profesionalė nugalės daug emocijų ir diskusijoje sukėlusioje kovoje, pamatyti bus galima 19:30 per LNK.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.