„LIETUVOS BALSO“ ANTROSIOS VIETOS NUGALĖTOJAS D. GRIESIUS: NORĖJAU, KAD LAIMĖTŲ KOTRYNA

Praėjusį sekmadienį praūžė didysis LNK muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ Superfinalas, po kurio pergalės laurus skynė šešiolikmetė Kotryna Juodzevičiūtė, o antrąja vieta teko džiaugtis muzikos pedagogui Dainiui Griesiui. „Kai sužinojau, jog esu tarp dviejų geriausių balsų – nudžiugau. Bet neslėpsiu – norėjau, kad laimėtų Kotryna. Ji verčiausia šio titulo“, – šypsosi vaikinas.

„Lietuvos balso“ superfinalininko nuomone, Kotryna buvo kur kas stipresnė nei kiti likę dalyviai: Rugilė Lingytė, Vytenis Kaluškevičius ir pats jis. Be to, dainuodamas paskutinę savo dainą „Išdalinau“ D. Griesius pamiršo žodžius: „Pamiršau dainos žodžius, kurios žodžių pamiršti neįmanoma. Bet visko nutinka gyvenime. Stresas, įtampa, nuovargis padarė savo.“ Tačiau atlikėjas nepasimetė ir po priedainio nusprendė padėkoti visiems projekto kūrėjams, savo artimiesiems ir, žinoma, mokytojai Rūtai Ščiogolevaitei.

Pasibaigus projektui Dainius neketina sustoti, artimiausiu metu jis ketina leistis į turą po Lietuvą su kitais „Lietuvos balso“ dalyviais. Pirmas koncertas jau šį penktadienį Panevėžyje pokylių namuose „Vasaris“. „Be to, noriu įrašyti dainą. Jau senokai judu šia linkme, turiu savo studiją. Tad netrukus savo gerbjus galėsiu pradžiuginti nauju kūriniu“, – tikina „Lietuvos balso“ dalyvis.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.