Lietuvos balso aklosiose perklausose prastai pasirodžiusi Milda: „šį sekmadienį pakilsiu, kaip feniksas iš pelenų“

Lietuvos balso aklosiose perklausose prastai pasirodžiusi Milda: „šį sekmadienį pakilsiu, kaip feniksas iš pelenų“

 

Jau šį sekmadienį LNK televizijos eterį pasieks pirmoji „nokautų“ etapo laida, kurioje kiekvieno mokytojo komandos nariai, suskirstyti į trejetus, kausis dėl galimybės išlikti. Plojimų vertą kovą žada ir Justino Jaručio komandos narė Milda Stasaitytė.

 

Mergina muzikos pasaulyje nėra naujokė. Dar „aklosiose“ perklausose jai atsisukęs Justinas Jarutis pripažino, jog merginą pažįsta ir žino jos, kartu su „Colours Of Bubbles“ įrašytą kūrinį „Cut it out“. Tačiau nors ir vienas pirmųjų, tai – ne vienintelis atlikėjos muzikinis darbas.

 

„Po studijų, gerai žinoma senų puikių bičiulių grupė Colours of Bubbles tuo metu įrašinėjo albumą, ėmė kviestis į studiją padėti su pritariančiuoju vokalu, dainų žodžiais. Taip gavosi, kad kartu įrašėme dainą ir keliavau kartu su jais po visą Lietuvą albumo pristatymo ture. Maždaug tuo metu jau rašiau savo muziką, bet dar bijojau ją kam nors rodyti. Iš pradžių kukliai 2013m. po Matildos pseudonimu, vieno iš Colours of Bubbles nario pagalba išleidau dainą „Someday“. Deja, po to, neužteko resursų tęsti veiklos, tad kitus 5 metus vėl tyliai kūriau, rašiau, intensyviai ieškojau, su kuo dirbti, kaip save pristatyti iš naujo“,- savo muzikine istorija dalinasi Milda.

 

Tačiau savo muzikinės svajonės Milda paleisti net neketinu. Ir  antras bandymas apie save priminti muzikos pasaulyje buvo daug garsesnis.

 

„Vėliau nusprendėme kartu padirbėti su grupės Gjan nariu ir prodiuseriu Roku Jansonu, ir taip gimė dvi dainos – „Flag“ ir „Neptune“, kurias po ilgų ruošos darbų, klipų filmavimų ir montavimų išleidau tik 2018 metais, po dabar jau tiesiog Mildos vardu.

 

Kodėl savo muzikinį kelią jau pradėjusi, kurti gebanti ir ne vieną kūrinį jau išleidusi atlikėja eina į „Lietuvos balsą“? Mildos atsakymas nuoširdus – prasimušti pačiam vienam, kuomet tavęs niekas nežino, Lietuvos scenoje nėra taip paprasta.

 

„Paleisdama dainas, viską dariau pati – nuo klipų režisūros iki logistikos, lokacijų paieškos, kontaktavimo su radijais, spauda, socialiniais tinklais, jau nekalbu apie pačią kūrybą. Tokiu būdu, visų pirma, galų gale tiesiog perdegiau, o taip pat baigėsi jėgos, pinigai, laiko atžvilgiu, viskas irgi vyko labai lėtai. Tačiau net ir po visko, manęs nepastebi tiek žmonių, kiek norėčiau, viskas nevyksta taip, kaip pageidaučiau, todėl ir nusprendžiau, kad man reikia pagalbos, kuriantis savo auditoriją, formuojant savo įvaizdį ir vardą“,- su kokiu tikslu atėjo į projektą sako Milda.

 

Merginos patirtis muzikoje, kaip ir talentas kurti ir dainuoti  – neabejotinas, tačiau „Lietuvos balso“ „aklosiose“ perklausose dalyvės pasirodymas pavyko ne taip, kaip tikėjosi. Ir nors mokytojai merginai atsisuko, tačiau pripažino – beveik visą kūrinį ji nepataikė į toną. Pati Milda pripažįsta – tai buvo viena didžiausių gėdų jos gyvenime.

 

„Po pasirodymo buvo daugiau nei nejauku. Net sapnuodavau, kaip einu į sceną nuoga ir tai suprantu tik ant scenos. Manau, šis sapnas labai simboliškai iliustruoja, kaip jaučiausi: apsinuoginusi, atvėrusi savo silpniausius užkaborius, už viską labiau norėjau atsukti laiką atgal. Peržiūrėjusi įrašą analizavau, kas galėjo pakišti koją, kokios galėjo būti tokio „prapjovimo” priežastys“,- dabar jau šypsodamasi pripažįsta Milda, kuri savo socialiniuose tinkluose pasidalino ilgu įrašu su savo klausytojais ir draugais, pripažinusi savo klaidas, jausmus ir davusi pažadą – šį sekmadienį, su savo pasirodymu „nokautuose“ ji pakils tarsi feniksas iš pelenų.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.