„Lietuvos balso“ aklosiose perklausose – pirmi mokytojų nesutarimai dėl formato atnaujinimo

„Lietuvos balso“ aklosiose perklausose – pirmi mokytojų nesutarimai dėl formato atnaujinimo

 

Šią savaitę net tris dienas nuo antradienio, Vilniaus „Siemens“ arenoje filmuojamos „Lietuvos  balso“ septintojo sezono „aklosios perklausos“, kuriose daugiau nei septyniasdešimt dalyvių vien tik savo balsu bando sužavėti Donatą Montvydą, Justiną Jarutį, Monique ir Moniką Liu.

 

Septintas projekto sezonas kupinas naujienų, o viena jų –  projekto taisyklėse. Kultinėse mokytojų kėdėse, šalia didžiojo raudonojo mygtuko atsirado dar trys, kitus mokytojus blokuojantys, mygtukai, į mokytojų kovą dėl geriausių balsų įnešę dar daugiau intrigų.

 

„Šis formato atnaujinimas yra tik keliose pasaulio šalyse. Block mygtukas – intriguojanti naujiena, leidžianti kiekvienam mokytojui vieną kartą per aklųjų perklausų etapą užblokuoti savo varžovą ir taip užkirsti kelią jam gauti norimą dalyvį. Dažniausiai šis mygtukas panaudojamas dėl labai ypatingų balsų, galima sakyti tų, kuriuose mokytojai įžvelgia gal net galimą laimėtoją ir nuspėja, kuris mokytojas jį taip pat gali pasirinkti. Toks elementas stipriai atgaivins „aklųjų perklausų“ dinamiką ir įneš dar daugiau azarto, kurio ir šiaip, su šio sezono žvaigždėmis ,tikrai netrūksta“,- apie formato naujieną kalba vyriausiasis projekto prodiuseris Gediminas Jaunius.

 

Kalbėdamas apie azartą, Gediminas Jaunius tikrai nesuklydo – jau antrąją perklausų dieną ši naujovė mokytojų kėdėse buvo išbandyta. Dėl scenoje pasirodžiusios pačios Rositos Čivilytės pritariančiosios vokalistės iš proto ėjo visi keturi mokytojai, ir tik jiems visiems atsisukus, Monika Liu suprato, jog kažkuris kolega atėmė iš jos galimybę tapti talentingos dalyves mokytoja.

 

„Kas tai padarė? Kuris iš jūsų?“,- pasipiktinimo neslėpė Monika Liu, bandydama išsiaiškinti, kuris iš mokytojų blokavo jos pasirinkimą. Tačiau nei vienas iš trijų kolegų išsiduoti neketino – kas blokavo mokytoją, tiek pati Monika Liu, tiek žiūrovai galės išvysti tik televizijos eteryje.

 

 „Nuo šios minutės, nebebus jokių moteriškų draugysčių”,- po tokio žingsnio Monika Liu pareiškė šalia sėdinčiai Monique, įtardama, kad tai padaryti galėjo būtent ji.  

 

Bloko mygtukas trečiadienio filmavimų metu buvo panaudotas ir dar kartą, ir vėl tai pačiai mokytojai, kas reiškė, kad net neįpusėjus aklosioms perklausoms, du iš trijų mokytojų savo blokavimo galimybę išnaudojo būtent Monikai Liu.

 

„Tai labai daug ką pasako. Reiškia kažkurie du iš trijų mokytojų manęs labai bijo“,- filmavimų metu kalbėjo charizmatiškoji Monika Liu, kuri per pirmas dvi filmavimų dienas tapo geidžiamiausia septintojo sezono dalyvių mokytoja.

 

Kova dėl geriausių balsų tęsis ir šiandien, Vilniaus „Siemens“ arenoje 15 ir 20 valandomis.

 

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.