„Lietuvos balso“ aklosiose perklausose – „Eurovizijos“ konkurentės Greta Zazza ir Paula Valentaitė

„Lietuvos balso“ aklosiose perklausose – „Eurovizijos“ konkurentės Greta Zazza ir Paula Valentaitė

„Lietuvos balse“ jau nufilmuotos pirmosios aklosios perklausos, kuriose šimtas dalyvių vien tik savo balsu bandė priversti mokytojų kėdes atsisukti. Praeitą savaitę Palangoje vykusių aklųjų perklausų žiūrovai jau pamatė visus dalyvius, kurie sugebėjo pavergti Donato Montvydo, Džordanos Butkutės, Ingos Jankauskaitės ir Leono Somovo širdis ir prasiskynė kelią į jų komandas. Tuo tarpu televizijos žiūrovai, šiuos galingus balsus išgirs tik rudenį, projektui pasiekus LNK televizijos eterį.

 

Kokybiškiausias ir sėkmingiausias muzikinis projektas pasaulyje sužavėjęs milijonus, patraukė ir jau žinomų scenos atlikėjų dėmesį – penktajame sezone sėkmę aklosiose perklausose bandė „Eurovizijos“ finale besirungusios atlikėjos Greta Zazza ir Paula Valentaitė. Pastarojo projekto finale, komisijos kėdėje sėdėjo ir Donatas Montvydas, puikiai įvertinęs abi atlikėjas, tad ar dainininkas nematydamas abiejų merginų sugebės atpažinti jų balsus ir ar kitiems mokytojams scenoje nematantiems gražuolių atlikėjų, užteks vien tik jų balso, kad norėtų turėti jas ir savo komandoje, taps didžiule projekto intriga.

 

Į projekto akląsias perklausas atlikėja Greta Zazza atvyko net iš Stokholmo, kuriame gyvena jau antrus metus ir sako, kad išbandyti savo sėkmę lietuviškame balse  – dar vienas iššūkis sau pačiai. „Man visada buvo įdomu, kaip man sektųsi tokio pobūdžio projekte, todėl nusprendžiau mesti sau pačiai iššūkį. Šį kartą sugalvojau dalyvauti lietuviškame projekte, bet tai nereiškia, kad ateityje sakau ne švediškiems ar kokios kitos šalies muzikiniams projektams“,- šypsosi Greta.

 

Tuo tarpu atlikėja Paula Valentaitė į projektą ateina turėdama aiškų tikslą – nustebinti.       „Noriu būti scenoje, man patinka dainuoti, tai man teikia džiaugsmą, žinau, kad čia galėsiu tobulėti ir parodyti pačią geriausią savo pusę. Noriu dar labiau augti muzikoje ir sugebėti nustebinti ne tik žiūrovus, bet ir pačią save. Projekte stengsiuosi stebinti nuo pirmos akimirkos tiek pasirodymais, tiek netikėtais sprendimais –  šitą aš jums pažadu!, – užtikrintai sako Paula ir priduria, jog šis projektas ne tas, kuriame svarbiausia tik dalyvauti,- Aš nežadu sustoti, man patinka išbandyti save ir ateinu su aiškiu tikslu  – nugalėti“.

 

Ar legendines mokytojų kėdes užėmę žvaigždės atpažins abi atlikėjas vien tik iš jų balsų ir ar pavyks merginoms savo balsais prasiskinti kelią į vieno šių keturių muzikos autoritetų komandą, pamatyti bus galima pirmosiose penktojo sezono „Lietuvos balso“ laidose jau šį rudenį, per LNK.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.