„Lietuvos balse“ vos po vienos sudainuotos frazės visų mokytojų kėdes atsukusiai Monikai Marijai Paulauskaitei – neįtikėtini mokytojų pažadai

„Lietuvos balse“ vos po vienos sudainuotos frazės visų mokytojų kėdes atsukusiai Monikai Marijai Paulauskaitei – neįtikėtini mokytojų pažadai

Šį sekmadienį šimtus tūkstančių žiūrovų prie ekranų pritraukė jau šeštoji „Lietuvos balso“ laida, kurioje įvyko priešpaskutinė „akloji“perklausa. Laidos pradžioje mokytojai atvirai pripažino – jų komandose liko vos kelios vietos, o dalyvių dar ne viena dešimtis, todėl jie taps nepaprastai išrankūs ir lauks tik pačių geriausių balsų.

 

Tačiau ilgai laukti nereikėjo – jau pirmoji dalyvė Monika Marija Palauskaitė sudainavusi pirmąją frazę, privertė visus keturis mokytojus vienu metu nuspausti raudoną mygtuką – jos balsas sužavėjo absoliučiai visus. „Aš sakiau Ingai, tu galėjai ateiti, po pirmos padainuotos frazės, kai visi paspaudė mygtuką, padėti mikrofoną ir to pakaktų. Tau už nugaros yra vieni talentingiausių ir geriausių muzikantų ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje ir kuomet jie šypsosi, kai dainuoja atlikėjas, tai yra ženklas, nes jie yra jau daug ko matę“,- nuostabos nepaprastu merginos vokalu neslėpė Donatas Montvydas. Tačiau šis komplimentas buvo niekis, palyginus su pažadais, kuriais kiekvienas iš jų bandė šią talentingą atlikėją prisikviesti į savo komandą.

 

„Pati rašai dainas? Reiškia labai daug panašumų su manimi turi. Jei tu pasirinksi mane ir jei pereisi toliau į kitus etapus, kuo aš neabejoju, aš tave pasiimsiu į savo rudeninį areninį turą“,- didžiausią pažadą ištartą visose aklosiose perklausose davė scenos karalienė Džordana Butkutė.

 

„Kad įvyktų koncertinis turas, turi visų pirma būti geras albumas. Jam jaučiu didelį potencialą,- savo pagrindinį kozirį metė Leonas Somovas, kuris vėliau, prispaustas Ingos provokacijos, kad albumus jis žada visiems, metė didžiausią savo pažadą Monikai Marijai Paulauskaitei, – Kodėl neparašysiu? Parašysiu albumą!”

 

“Girdėjai? Aš ką tik iš Leono Somovo išsiderėjau tau albumą, ar tu dabar nesijauti man skolinga?”- juokdamasi dalyvę ateiti į savo komandą provokavo Inga Jankauskaitė.

 

Tačiau merginos pasirinkimu tapo tas, kuris žadėjo mažiausiai – Donatas Montvydas, o peržiūrėjusi savo pasirodymą ekrane, pati mergina po laidos kalbėjo, kad tai tikrai nėra geriausia, ką ji sugeba. „Tai buvo nerealus jausmas ir labiausiai išmušė iš vėžių tai, kad jie iškart atsisuko. Pradėjusi dainuoti,  galvojau kad reikės dar labiau juos nustebinti, kad tik atsisuktų, tačiau jiems atsisukus iš karto, tarsi atleidau vadeles, kas buvo didelė klaida, kurios nereikėjo daryti. Aš sugebu daug daugiau“,- kalbėjo Monika Marija Paulauskaitė, į šį projektą įnešdama dar didesnę intrigą. Ką tolimesniuose etapuose gali parodyti atlikėja, kuri vos viena nata priverčia mokytojus eiti iš proto?  Pasirodymą, kurį mergina paruoš padedama pačio Donato Montyvdo išvysti bus galima jau spalį prasidėsiančiuose „nokautuose“ per LNK.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.