Lietuvos balse“ vienas aštriausių Donato Montvydo ir Ingos Jankauskaitės konfliktų

Lietuvos balse“ vienas aštriausių Donato Montvydo ir Ingos Jankauskaitės konfliktų

 

Šį sekmadienį 19:30 LNK televizijos eterį pasieks viena skandalingiausių projekto laidų, kurioje įsiplieks vienas didžiausių projekto istorijoje mokytojų konfliktų. Jo priežastimi taps Ingos Jankauskaitės ir Donato Montvydo geidžiamas dalyvis, dėl kurio mokytojai vienas kitam nepagailės aštrių komentarų.

Įtampa kilti pradės tuomet, kai Inga Jankauskaitė vienintelė atsisuks scenoje pasirodžiusiam dalyviui, o Donatas Montvydas savo raudonąjį mygtuką paspaus pasirodymui jau pasibaigus, sakydamas, kad nenori palikt Ingos Jankauskaitės vienos ir neduoti dalyviui galimybės rinktis.

Mokytojos noras gauti dalyvį dar labiau pakils, o kovai dėl jo, bus pasitelkti ir ne patys švelniausi žodžiai.

„Jeigu tu nueisi pas Donatą, jis savo ceche gamina tokius pačius, kaip jis pats, o paskui juos sunaikina“,- drąsiai rėš Inga Jankauskaitė. Toks mokytojos komentaras bus palydėtas nustebusiais kitų mokytojų veidais ir žiūrovų Ingai už drąsą skirtais plojimais. Tačiau po šio akibrokšto, abiejų mokytų pyktis užvirs tik dar labiau.

„Inga tik daug kalba. Ji turi daug intelekto kalbėti protingai, juk ji – aktorė. Bet skaičiai, patirtis ir mano darbas rodo savo. Aš žinau, ką reikia su tavim padaryti, Inga to nežino. Ji nelabai moka ir judėti scenoje“,- atsargiai Ingai atgal įgelti bandys Donatas Montvydas. Mokytoją tai dar labiau įžeis, o Donatas sustoti net nesiruoš.

„Inga stresuoja, nes pas ją komandoje yra labai silpni dalyviai. Aš tau siūlau ateiti į mano komandą ir atstovauti šiuolaikinį modernų stilių, tai kas vyksta dabar pas mane. Tobulėsi tu tik prie geriausių, o ne prie silpnesnių…“,- apie Ingą kalbės Donatas Montvydas.

Jo žodžiai kaip reikiant supykdys ir iš savo vietos pakilti privers įsižeidusią mokytoją.

„Aš silpnesnė? Aš išgirdau teisingai ką tu pasakei? Tobulės tik prie stipresnių, tai reiškia, kad šalia manęs netobulės? O tu supranti, kad reikia atsakyti už savo žodžius?“,- stovėdama prieš Donatą Montvydą jo komentarais patikėti negalės Inga Jankauskaitė.

Kuo pasibaigs mokytojų konfliktas ir kurį iš jų, po tokių komentarų pasirinks scenoje stovintis dalyvis – pamatyti bus galima jau šį sekmadienį 19:30 per LNK.

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.