Lietuvos balse“ rokeris Janis iš Latvijos: „Nejauku dainuoti kitai moteriai apie meilę, kai tave stebi žmona“

Lietuvos balse“ rokeris Janis iš Latvijos: „Nejauku dainuoti kitai moteriai apie meilę, kai tave stebi žmona“

 

Jau šiandien 19:30 LNK televizijos eterį sudrebins pirmoji „Lietuvos balso“„dvikovų“ etapo laida. Joje dalyviai pirmą kartą dainuos duetuose, iš kurių su savo mokytoju į finalines kovas didžiosiose Lietuvos arenose keliaus tik vienas.

Justinas Jarutis šiai laidai paruošė ypatingai stiprų savo dalyvių pasirodymą – duete kovos kiekvienu pasirodymų areną drebinantis latvis Janis Dregeris ir sceninės patirties jau turinti Milda Stasaiytė. Šiam duetui mokytojas patikėjo atlikti savo paties dainą „Stay with me“.

Tačiau jaunajam Latvijos roko dievukui Janiui dainavimas duete su mergina iškels ne mažą iššūkį. Ne seniai vestuves atšventęs dalyvis, su žmona jau laukia dvynukų, tad dainuoti scenoje kitai moteriai apie meilę jam bus itin nejauku.

„Jis čia atvyko su žmona, todėl jam daugiau dalykų verda galvoje. Yra asmeniniai dalykai ir tai jaučiasi repeticijų metu“,- pripažins Milda, po repeticijų su Janiu.

Kad dalyvį gali neraminti mintys apie žmoną, pripažins ir ji pati…

„Aš esu truputį pavydi. O dar tos hormonų audros, kadangi laukiuosi. Taigi suprantama, kad jis jaudinasi dėl manęs. Nes aš pati nežinau, kaip vieną ar kitą minutę reaguosiu, kaip pasielgsiu“,- atvirai apie vyro patiriamus sunkumus scenoje pripažins Janio žmona.

„Aišku, šiek tiek keista. Būtų daug geriau scenoje būti su žmona.  Bet juk čia šou, privalau tai padaryti ir padarysiu“,- užtikrintas, žiūrovams visą save dar „aklųjų perklausų“ etape pažadėjęs atiduoti Janis Dregeris.

Vis tik repeticijų metu, Justinui Jaručiui bandant išmokyti dalyvį jausti artumą scenoje, Janis sutriks. Jam bus sunku išlaikyti akių kontaktą su Milda ir įsijausti į įsimylėjelio vaidmenį. 

„Vesk jį truputėlį iš kelio, nebijok artumo ir nebijok jį truputėlį provokuoti. Kuo tu labiau jį provokuosi, tuo jis labiau gali pasimesti. O kuo labiu jis pasimes, bus tuomet įdomiau“,- patarimą Mildai prieš pasirodymą duos Justinas Jarutis, norėdamas per dainą sukelti ne mažą intrigą.

Ar pasimes Janis, scenoje provokuojamas Mildos ir ar mintys apie jį stebinčią žmoną pakiš atlikėjui koją išjausti dainą apie meilę – jau šiandien, 19:30 per LNK.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.