Lietuvos balse  – pirmą kartą specialiai dalyviui Leono Somovas aranžavo operos kūrinį: „Norėjau, kad jis išsiskirtų“

Lietuvos balse  – pirmą kartą specialiai dalyviui Leono Somovas aranžavo operos kūrinį: „Norėjau, kad jis išsiskirtų“

 

Šį sekmadienį, 19:30 LNK eterį pasieks paskutinė nokautų laida, kurioje – savo svajonės projekte toliau siekti galės vos vienas dalyvis iš kiekvieno mokytojo trejeto. Nepaprastą pasirodymą laidoje sukurs Leono Somovo komandos narys Vilius Trakys.

 

Operinį dainavimą baigęs solistas, dar „aklosiose perklausose“ iš jam atsisukusių mokytojų, Leoną Somovą pasirinko, nes norėjo išbandyti visiškai naują žanrą.

 

Tačiau „nokautų“ etape, jo mokytojas jam pateikė, ne itin malonią staigmeną – skyrė dainuoti vieną sudėtingiausių operos kūrinių „Nessun Dorma“. Dalyvis nusivylimo neslėpė.

 

„Stipriai sutrikau. Visiškai nesitikėjau, kad bus tokia daina, kuri yra pasaulinio lygio gabalas ir ją reikės atlikti pačiam ir dar suspindėti kažkokiomis naujomis spalvomis…“,- apie baimę atlikti tokį kūrinį kalbėjo Vilius.

 

Kad užduotis labai sudėtinga – sutiko ir Leonas Somovas, tačiau patikino, kad jei dalyvis su šiuo kūriniu susidoros – tai taps jo koziriu.

 

„Nemanau, kad kas nors iš kitų dalyvių dar galėtų sudainuoti „Nessun Dorma“. Norėjau, kad tai būtų jo išskirtinumas“,- sakė Leonas Somovas. Tačiau tai dalyvio nenuramino. Viso pasiruošimo metu jis baiminosi – o kas, jei kūrinį atliks per prastai, juk tai gali turėti įtakos ir jo tolimesnei karjerai.

 

„Bijau susimauti per tą dainą. Vis tik mano profesija yra operinis dainavimas. Ir jei aš susimausiu, tai gali pakenkti mano profesijai“,- nerimą išreiškė Vlius Trakys. Tačiau Leonas Somovas turėjo išskirtinę idėją – vienam žymiausių operos kūrinių suteikti naują elektroninį skambesį.

 

„Man jau yra tekę dirbti su labai gerai žinomais operos solistais, kuomet operinę muziką jungėme su elektronine. Nenorėjau, kad Viliaus pasirodymas būtų paprastas, todėl nusprendžiau jam padaryti specialią elektroninę aranžuotę. Nei dėl vieno dalyvio dar taip nesistengiau“, – sako kūrinį pakeitęs Leonas Somovas.

 

„Ta daina nuskambės visiškai kitaip, nei turėtų nuskambėti iš tikrųjų. Tai bus vieno žymiausių operos kūrinių elektroninė versiją, kas tikrai yra kai kas naujo ir negirdėto“,- nekantravo Vilius Trakys.

 

 „Tai yra stipriausias mano girdėtas vyriškas vokalas šiais metais. Neįtikėtina“,- dalyviui pagyrų negailės Justinas Jarutis.

 

Kaip nuskambės naujai aranžuota elektroninė opera ir ar ypatingai stipriame trejete, kuriame susikaus Vilius Trakys, jis ir bus tas dalyvis, kuris su savo mokytoju keliaus į kitą etapą – pamatyti galima jau šį sekmadienį, 19:30 per LNK.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.