Lietuvos balse neįtikėtinas Karinos German pokytis – iš santūrios merginos į tikrą scenos divą

Lietuvos balse neįtikėtinas Karinos German pokytis – iš santūrios merginos į tikrą scenos divą

 

Jau šiandien LNK televizijos eteryje skambės geriausi Lietuvos balsai – paskutinėje „nokautų“ laidoje susikaus dar šeši mokytojų komandų trejetai. Vienu laukiamiausių taps Donato Montvydo komado dalyvių pasirodymas, kuriame ant scenos kovos Greta Sliaužytė – Zazza, Isabella Mia ir Karina German.

 

„Tai bus pats stipriausias trejetas projekte. Aš laukiu, kuomet merginos kibs viena kitai į plaukus ir visais įmanomais moteriškais būdais įrodys savo pranašumą prieš kitą. Kova turėtų būti superinė, aš įsitikinęs, kad tai bus tikra bomba“, – apie savo komandos nares laidoje kalbės Donatas Montvydas.

 

Būtent jis nuspręs vieną iš dalyvių kardinaliai pakeisti ir iš kuklios mergaitės paversti tikra scenos diva. Karina German – dalyvė, kuri per „akląsias“ perklausas, sudainavusi maldą hebrajų kalba, be amo paliko absoliučiai visus, o pats Donatas Motvydas, dėl šios merginos klaupėsi net ant kelių. Būten šiandien, ši mergina iš švelnios atlikėjos virs į aršią scenos divą.

 

„Mano tikslas tave kardinaliai pakeisti. Kad žmogus, kuris tikėsis, kad tu vėl dainuosi lyrinę dainą, išgirs visiškai ką kitą“,- sakys Donatas Montvydas, merginai skirdamas aršią ir aistra alsuojančią dainą, o pati Karina scenoje pasirodys tikrai nebe su tautiniu kostiumu…

 

„Aš kovosiu taip, kaip nekovojau niekada gyvenime ir padarysiu viską, ką galiu“,- prieš savo pasirodymą kalbės šešiolikametė Karina German, kuri savo pasirodymu mokytojus ir vėl paliks be amo.

 

„Aš negalėjau patikėti, kad gali būti tokia transformacija. Nežinau, ką tu padarei, bet tai tik dar kartą įrodo, kad apie žmogų nereikia spręsti iš pirmo žvilgsnio“,- įspūdingu Karinos German pasirodymu laidoje žavėsis Inga Jankauskaitė. Tačiau mokytojus priblokš visos trys merginos, o paties Donato sprendimas taps tikrai ne lengvu – nesinorės prarasti nei vienos galingo balso atlikėjos. Būtent šiuo metu, drebėti pradės visi trys Džordanos, Ingos ir Leono „pavogti“ dalyviai, kuriems iškils didžiulė grėsmė būti pakeistiems dviejų, ką tik sceną sudrebinusių vokalisčių.

 

Kokį sprendimą priims Donatas Montvydas ir kiek merginų iš galingo trejeto, kitų mokytojų pagalba, galės keliauti į kitą projekto etapą, pamatyti bus galima jau šiandien 19:30 per LNK.

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.