“Lietuvos balse” į Leono Somovo komandą patekusi dalyvė Justė Jančiauskaitė pristato debiutinę dainą „Apie ką”

“Lietuvos balse” į Leono Somovo komandą patekusi dalyvė Justė Jančiauskaitė pristato debiutinę dainą „Apie ką”

Buvusi „Mango“ grupės narė Justė Jančiauskaitė, šį sekmadienį pasirodė paskutinėje „Lietuvos Balso“ aklojoje perklausoje ir patekusi į Leono Somovo komandą įrodė, jog scenoje yra verta stovėti viena, o aplodismentų sulaukti vien dėl savo balso. Solinę karjerą pradėti norinti mergina, delsti neketina, todėl jau šiandien pristato savo pirmąją debiutinę dainą „Apie ką“.

 

“Esu kūrybinga asmenybė, tačiau dažniausiai savo visas idėjas suguldydavau baltame popieriaus lape – piešdama. Idėjos šauna netikėtai ir ypač tuomet, kada turiu daug laiko pabūti su savo mintimis: vairuojant ilgas distancijas, skrendant lėktuvu, prieš užmiegant  ir netgi sapnuose. Šįkart dainos fragmentas suskambėjo  paprasčiausiai… maudantis duše. Ir iškart su originalia melodija. Tyliai sudainavau  pirmąjį priedainio sakinį. Tad beliko skuosti ir greitai viską užfiksuoti popieriuje. Taip gimė daina, kurios tekstas greičiau išjaustas ir išgyventas, nei specialiai rimuotas  tinkančius žodžius, sakinius“,- apie tai, kaip gimė pirmoji daina pasakoja Justė.

Mergina atskleidžia, kad nors ir žinodama, kad tokios jautrios dainos dažnai kyla iš skaudžių paties autoriaus išgyvenimų, ši daina istorijos kaltininko neturi. „Kad ir kaip norėčiau pasakyti, jog ši daina apie tam tikrą žmogų, tačiau taip nėra. Sukūriau šią dainą iš idėjos, kad ši tema yra absoliučiai palietusi visus, greičiausiai ir mane paauglystėje. Dažno žmogaus gyvenime patiriama tai, ką suguldžiau į savo „pirmagimį“ – kaip sunku priimti sprendimą, nežinant ar teks dėl to gailėtis. Patirtis rodo, kad tenka, o prisiminimai niekur nedingsta, jie sugrįžta vėl ir vėl… Todėl ir pati melodija persmelkta švelnaus liūdesio“,- apie dainoje nugulusius žodžius sako atlikėja, nenorėdama šių žodžių tapatinti su savaisiais išgyvenimais.

 

Paklausta ar prieš išleisdama šį kūrinį, jį davė perklausyti projekto mokytojui Leonui Somovui, atlikėja sako, jog ne, nes žino, kad ši daina nėra tokia,  kuri jos mokytojui galėtų patikti. „Neslėpsiu, kahttps://www.youtube.com/watch?v=yjMVkFoSunkd knietėjo jam nusiųsti paklausyti, išgirsti jo nuomonę, tačiau to nepadariau. Žinau, kad ši daina ne jo stiliaus. Ar toks bus nuolatinis mano atliekamos muzikos stilius, pasakyti kol kas negaliu. Šiai dienai ruduo „pasufleravo“  būtent tokią mintį. Tačiau esu prijaučianti ir kitokiems stiliams, žanrams. Tad galima tikėtis staigmenų bei netikėtumų ateityje“,- sako Justė Jančiauskaitė, kuri jau šį sekmadienį pasirodys pirmoje „Lietuvos balso“  „nokautų“ laidoje, kurioje į kovą stos kartu su dar dviem tikromis scenos profesionalėmis – buvusia „Dar“ grupės nare Kristina Mažeikaite, bei kartu su grupe SEL koncertuojančia atlikėja KAIA. Kokiu stiliumi ir kokia daina scenoje nustebins mergina, kad atsilaikyti prieš kitas dvi profesionalias atlikėjas, pamatyti bus galima jau šį sekmadienį, 19:30 per LNK.
Siūlome pasiklausyti ir įvertinti Justės Jančiauskaitės dainą –  “Apie ką”

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.