„Lietuvos balse“ įvyko pirmosios „nokautų“ kovos – Džordana Butkutė paliko filmavimą

„Lietuvos balse“ įvyko pirmosios „nokautų“ kovos – Džordana Butkutė paliko filmavimą

 

Šį sekmadienį LNK televizijos eterį pasiekė pirmoji „Nokautų“ kova „Lietuvos balso“ projekte. Pirmą kartą Europoje, nokautai prasidėjo iškart po aklųjų perklausų – juose į trijules paskirstyti mokytojų komandų nariai, dainomis kovėsi tarpusavyje, o patys mokytojai pasilikti galėjo tik vieną. Šiais metais, projekte atsirado ir dar viena naujovė – tuos, kurių iš trijulės mokytojas nepasirinko, turės galimybę „pavogti“ kiti mokytojai. O jei, eigoje, užsinorės kito dalyvio – jį pakeisti jau prieš tai „pavogtu“.

 

Pirmoji scenoje pasirodė tarptautinė trijulė – tautietis Vilius Popendikis, argentinietis Daniel Beraldo Coscia ir iš Šri Lankos kilęs Prabuddha Shyamal. Donatui ilgai galvoti negalėjo, tęsti kovą projekte jis pasirinko, savo paties antrininku jau vadinamą Vilių Popendikį.

 

Vienu daugiausiai ovacijų laidoje susilaukusių pasirodymų tapo Leono Somovo komandos narės Paulinos Paukštaitytės – mokytojai ir arena jai ir vėl plojo atsistoję. Paulina trijulėje susikovė kartu su Luku Bartaška ir Gabriele Marija Vasiliauskaite. Tęsti kovą projekte Leonas neabejotinai pasirinko Pauliną. Dėl šios merginos alpo visi mokytojų kėdėse sėdintys profesionalai.

 

„Pavydžiu ir nekenčiu Leono. Manau dalyviai jaučia, kad jos pranašumas nėra įgytas, o yra tiesiog įgimtas“,- didžiausių komplimentų Paulinai negailėjo Donatas Montvydas. Jai antrino ir Džordana Bukutė:„Aš pati Paulinos labai norėjau, bet ji nuėjo pas Leoną. O dabar aš vėl turiu iškentėti šį skausmą, žiūrėdama, kad nieko negaliu padaryti ir tikrai negalėsiu jos pavogti“.

 

Džordanai sunkiai sekėsi tramdyti liūdesį ir savo komandos dalyvių pasirinkime. Scenoje pasirodžius Andriui Bartkui, Deimantei Varmauskaitei ir Grasilei Gudaitytei, scenos karalienė neslėpė sunkumo širdyje priimti sprendimą ir išmesti dalyvius, su kuriais jau spėjo susigyventi. Ir nors kovą tęsti ji pasirinko operos solistą Andrių Bartkų, kitiems mokytojams nepavogus likusių dalyvių, nebeištvėrė ir atsistojusi paliko filmavimą. “Dabar jokių interviu. Man skauda. Nes tos merginos įdomios. Aš nenoriu būti komisijos nare, nes aš nežinojau, kad man bus taip sunku”,- vos tramdydama ašaras, palikdama savo kėdę kalbėjo Džordana.

 

Mokytojai sugrįžus į kėdę, jos sprendimai pamažu tapo lengvesni, o savo dalyviams scenos karalienė nepagailėjo ir kritikos. Scenoje pasirodžius jau žinomai atlikėjai Paulai Valentaitei, Eglei Hokušaitei ir Marijai Gevorkjan, Džordana, nors ir pasilikusi Paulą, pasistengė, jog mergina per daug neatsipalaiduotų: „Paulai noriu pasakyti, tik neskubėk dėtis karūnos, ji yra užsidirbama“.

 

„Prisimink, kad tobulumas ne visada jaudina“,- savo komentarą Paulai Valentaitei po pasirodymo išreiškė ir Inga Jankauskaitė.

 

Paskutinė į sceną žengusi trijulė – tikros scenos profesionalės: su grupe SEL koncertuojanti KAIA, buvusi „DAR“ grupės narė Kristina Mažeikaitė ir buvusi „Man-Go“ grupės narė Justė Jančiauskaitė. Šioje kovoje, mokytojų nuomonės stipriai išsiskyrė… „Pagal viską, KAIA turėjo nušluoti areną. Bet nenušlavė“,- savo nuomonę apie pasirodymą išsakė Inga Jankauskaitė. Jai pritarė ir Donatas Montvydas, išdavęs, jog iš šios atlikėjos pasirodymo tikėjosi daug daugiau. Tačiau šie argumentai Leonui nerūpėjo, tęsti kovą projekte jis pasirinko būtent KAIA, o likusių dviejų scenos profesionalių, pavogti į savo komandą niekas nepanoro…

 

Jau kitą sekmadienį, Lietuvos balso gerbėjų lauks dar viena dramatiška „nokautų kova“. Kas bus tie, kurie keliaus į dvikovų etapą, o kas liks tais, kurių pavogti nepanorės nei vienas iš trijų mokytojų, pamatyti bus galima jau kitą sekmadienį, 19:30 per LNK.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.