Lietuvos Balse išgarsėjęs Jurijus Veklenko: žengiau į sceną nežinodamas kas aš ar ko aš noriu

Lietuvos Balse išgarsėjęs Jurijus Veklenko: žengiau į sceną nežinodamas kas aš ar ko aš noriu

Lietuvos Balsas paskelbęs apie po metų pertraukos sugrįžtantį penktąjį sezoną, jau šį savaitgalį surengs pirmąsias atrankas, kad išskirtų tuos, kurie turės galimybę savo talentą parodyti naujojo sezono mokytojams ir vien balsu priversti šių, dar paslaptyje laikomų, mega žvaigždžių kėdes atsisukti.

 

Antrojo Lietuvos Balso sezono favoritas Jurijus Veklenko, talentingus, bet vis dar dvejojančius ar dalyvauti ragina neabejoti – projektas vienareikšmiškai atveria didžiules galimybes ir pastato tvirtą pamatą atlikėjo muzikiniam keliui:  „Šis projektas yra nuostabi mintis. Jis leidžia nežinomiems atlikėjams atsiskleisti ir pasirodyti Lietuvai ar net pasauliui!”

 

Žinomas dainininkas tik patvirtina – ne tik pergalė projekte nutiesia kelią į didžiąsias scenas. „Lietuvos Balse“ sėkmingą muzikinį kelią pradėjo daugelis projekto favoritų: Neringa Šiaudeikytė, Monika Linkytė, Ieva Zasimauskaitė, Gabrielius Vagelis, Vytenis Kaluškevičius, visų sezonų nugalėtojai: Julija Jegorova, Paulius Bagdanavičius, Justina Budaitė, Kotryna Juodzevičiūtė ir žinoma pats Jurijus.

 

“Tai buvo vienas iš pirmųjų mano rimtesnių bandymų siekti atlikėjo karjeros ir pradžioje visko bijodamas žengiau į didžiąją Lietuvos balso sceną nežinodamas kas aš, ar ko noriu. Tad projektas man leido suprasti vieną labai paprastą faktą, kad vien didelio norų ir svajonių neužtenka reikia įdėti šimtus valandų ir daug pastangų, kad liktum pastebėtas.“

 

Sėkmingą solinę karjerą pradėjęs J. Veklenko stebuklingo sėkmės recepto naujojo sezono „Lietuvos Balso“ dalyviams pasakyti negali, mat paslapčių ar burtų, kaip pasiekti ko nori anot jo nėra – visa tai įmanoma tik sunkaus darbo dėka.

 

„Aš manau, kad ilgas ir sunkus dabar su savimi ir muzika yra tai kas tau padės. Ganėtinai neseniai tai supratau ir dėl to man gaila, tačiau dabar išnaudoju visas galimybes ir siekiu to, ko noriu. O pats vadovaujuosi  šia 10,000 valandų taisykle (10000 hour rule), kuri sako, kad jei pakankamai daug laiko praleisi prie savo aistros tu tapsi vis geresniu ir geresniu. Visada reikia suprasti, kad pradžioje niekas nerašo gerų dainų, puikių žodžių ir kuo greičiau iš savo sistemos išfiltruosi šias nekokias dainas tuo bus geriau. Didieji dailininkai negimė talentingi, bet tapo jais tapydami“,- sako Jurijus ir priduria, jog jo muzikinis kelias dar labai ilgas, tačiau jis pasiruošęs šiai nuostabiai kelionei, kurios galutinis tikslas paprastas – būti įvertintu ir klausomu.

 

„Lietuvos Balso“ prodiuseriai primena, kad patiesti pirmuosius pamatus savo muzikiniame kelyje vis dar gali visi norintys, pildydami anketas adresu www.lnk.lt/lietuvosbalsas.

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.