„Lietuvos balse“ Gopalas nuvylė Ingą Jankauskaitę – į „nokautus“ atvyko neišmokęs dainos

„Lietuvos balse“ Gopalas nuvylė Ingą Jankauskaitę – į „nokautus“ atvyko neišmokęs dainos

 

Šį sekmadienį LNK eteryje pasirodys paskutinė „Lietuvos balso” projekto „nokautų” etapo laida, kurioje į  tarpusavyje susikaus ir Ingos Jankauskaitės komandos dalyviai – Gopalas Michailovskis, Eimantas Jakubauskas ir Evelina Šaltytė. Būtent šiame trejete, Gopalas stipriai nustebins Ingą Jankauskaitę –  į paskutinę repeticiją prieš filmavimą, jis atvyks neišmokęs dainos teksto.

 

„Nokautų” kovai, Inga Jankauskaitė, Gopalui skyrė atlikėjo Seal dainą „Kiss from a rose”. Tačiau atvykęs į paskutinę repeticiją priblokš ir pačią Ingą – šios dainos žodžių Gopalas neišmoko, o atlikdamas dainą sugebėjo padainuoti vos kas antrą eilutę.

 

„Yra labai prasta situacija. Į repeticiją jis atėjo visiškai nepasiruošęs. Negaliu leisti, kad įvyktų tų, taip vadinamų, rimtų „pravalų””,- nusivylimo laidoje neslėps Inga Jankauskaitė, kuri turės skubiai priimti sprendimą ir suteikti šiam dalyviui išimtį, skiriant kitą dainą.

 

Pats Gopalas, paklaustas, kodėl neišmoko šios dainos, pateikia savo versiją. „Man daina nepatiko…Ji visiškai neatspindi mano dainavimo stiliaus. Juk reikia orientuotis į dainininką, o ne į visokiausius išbandymus, kurie daugiau yra naudojami muzikinėse parodijose”,- kritikos parinktai daina negailėjo atlikėjas.

 

„Aš pakeičiau sprendimą ir skyriau jam kitą dainą, to taisyklėse nėra ir taip negalima daryti, nes tai yra nesąžininga kitų dalyvių atžvilgiu. Nereikia galvoti, kad tai praeis be pasekmių…”,-  laidoje sakys I. Jankauskaitė.

 

Kokį sprendimą padarys Inga Jankauskaitė ir ar dėl šios klaidos Gopas Michailovskis privalės palikt projektą, pamatyti bus galima jau šį sekmadienį 19:30, per LNK.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.