„Lietuvos balse“ – Džordanos su Montvydu konfliktas bei pačios karalienės maldavimas pasirinkti jos komandą

„Lietuvos balse“ – Džordanos su Montvydu konfliktas bei pačios karalienės maldavimas pasirinkti jos komandą

Jau šiandien, LNK televizijos eteryje pasirodys ketvirtoji žiūrimiausio projekto Lietuvoje laida, kurioje žiūrovus stebins ne tik dalyviai, bet ir patys mokytojai. Vienas iš ketvirtojoje laidoje labiausiai nustebinsiančių mokytojų akibrokštų, atsisukimas dalyviams, kurių iki galo išklausytas pasirodymas, vėliau mokytojams sukels abejonių savo sprendimu…

 

„Saikas ir skonis yra du būtini komponentai atliekant dainą. Čia kaip ir su geriausiais prieskoniais – geriausių prieskonių perdozavęs geriausiame patiekale, jį gali sugadinti, arba įdėjęs ne tą prieskonį į reikiamą patiekalą. Šiuo atveju čia taip ir buvo – į tortą pribėrė pipirų ir pasidarė nei tortas nei mėsa. Aš galiu tik duoti šansą, o dirbti žmogui reiks pačiam, aš negaliu už žmogų nudirbti, galiu tik parodyti kelią ir suteikti žinių,“- ketvirtojoje laidoje kalbės Inga Jankauskaitė.

 

Tokį dalyvį į savo komandą priėmė ir Donatas Montvydas. „Pirmas įspūdis buvo daug geresnis, nei po to atsisukus ir jei būčiau galėjęs keisti, tai būčiau pakeitęs ir nespaudęs, nes už šį dalyvį mano komandoje yra daug stipresnių. Bet aš savo sprendimo nesigailiu – aš padarysiu viską ką galiu, kad jis atrodytų puikiai“,- laidoje kalbės Donatas Montvydas.

 

Ketvirta laida nustebins ir šįkart ypač aršiais mokytojų konfliktais, kaip jau įprastą, dėl balsų, kurių norės visi. Tačiau būtent šį kartą, mokytojai vienas kitam nepagailės kandžių replikų.„Savo komandą aš skatinsiu domėtis, kas vyksta dabar, ne vakar. Yra žmonių, kurie jaudina ir dainuoja šiuolaikinę muziką ir yra tų kurie jaudina ir dainuoja muziką prieš keturiasdešimt metų. Aš sakau, kad tu gali jaudinti ir būti šiuolaikiška ir moderni, bet jeigu tu nori nebūti, tu renkis kitą mokytoją“,- nieko nesukdamas aplink dalyvei kalbės Donatas Montvydas, ne juokais užgaudamas Džordaną.

 

„Šiuo atveju mūsų kova tarp mokytojų buvo labai intensyvi, nes realiai visi jos norėjo. Tačiau šitas projektas vis tiek neša pozityvią gaidelę. Ir mano tikslas niekada nebūna įžeisti mokytojus, nes juos visus aš be galo gerbiu. Aš gal labiau norėjau pabrėžti, kad mano kryptis ir noras šį sezoną yra būtent šiuolaikinė ir moderni muzika ir modernūs atlikėjai“,- vėliau paklaustas kandžią repliką Butkutei  kalbės Donatas.

 

Tačiau šis akibrokštas pačiai karalienei tikrai nebus paskutinis. Džordana pastebės, jog dalyvius į savo komandą dažniausiai gauna tik tuomet, kai atsisuka viena, tad dėl paskutinės dalyvės užvirs nuožmi kova, kurioje pačiai karalienei teks nusiimti karūną ir maldauti dalyvės pasirinkti būtent ją.

 

„Aš taip mažai prašau ir išvis nedrįstu niekada nieko prašyt, bet aš tavęs prašau. Ar tu žinai, ką aš galiu? Ar tu supranti, kas aš esu išvis? Tu turi pas mane eiti, jei ne tu pas mane, tai aš pas tave!“,- pakilusi nuo savo kėdės įsiaudrinusi sakys Džordana, bandydama atremti bet kokį jai mestą Ingos Jankauskaitės komentarą.

 

„Džordana dėl nieko dar taip nesistengė“,- stebėsis Donatas Montvydas, tačiau ar Džordanos prašymai padės dalyvei apsispręsti jos naudai? Kas bus tie balsai, dėl kurių mokytojai vienas kitam nepagailės kandžiausių komentarų ir kuris mokytojas laidoje patirs visišką fiasko – jau šiandien, 19:30 per LNK.

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.