Lietuvos balse – Džordanos Butkutės triumfas gavus geidžiamiausius dalyvius

Lietuvos balse – Džordanos Butkutės triumfas gavus geidžiamiausius dalyvius

Šį sekmadienį LNK televizija prie ekranų dar kartą prikaustė žiūrimiausio projekto šalyje „Lietuvos balsas“ žiūrovų dėmesį. Po praėjusios savaitės nesėkmės negavus nei vieno dalyvio, kurių nepritraukė net mokytojos maldavimai, penktojoje laidoje Džordana Butkutė visiems priminė, už ką ją pelnytai vadina karaliene.

 

Viena ryškiausių penktosios laidos intrigų tapo jau žinomos atlikėjos Paulos Valentaitės pasirodymas – į projekto sceną ji žengė užtikrinta, jog  jos balsas privers atsisukti ne vieno mokytojo kėdę. Toks merginos pasitikėjimas savimi nebuvo veltui  – Paula privertė atsisukti Džordanos, Donato ir Ingos kėdes. O vienintelis jai neatsisukęs Leonas Somovas, atvirai prisipažino iškart pasigailėjęs tokio savo sprendimo. „Kai klausiau tavo balsas kėlė šypseną ir labai gerai nuteikė, o tos ilgos natos man patiko labai, dabar jau net ir gailiuosi, kad nepaspaudžiau mygtuko“,- nusivylęs savo sprendimu kalbėjo Leonas Somovas.

 

Paula Valentaitė tarp trijų jai atsisukusių mokytojų įžiebė tikrą kovą – Inga Jankauskaitė su Donatu Montvydu į  pagalbą pasitelkė geriausius savo pažadus, tildydami vienas kitą mėgino pažerti kuo daugiau argumentų, kad mergina pasirinktų jų komandą. Tuo tarpu Džordana Butkutė dėl šios dalyvės net išbėgo į sceną, kartodama, kad ji nieko neklausytų ir rinktusi tik ją:  „Ateik į mano komandą ir iškart laimėsi“,-didžiausią pažadą dalyvei davė D. Butkutė. Panašu, jog šis vienas argumentas nugalėjo dešimtis išgirstų iš kitų dviejų mokytojų, nes merginai to užteko. „Aš noriu spinduliuoti džiaugsmą ir stebinti žmones, o tu man parodei, kad per šitiek laiko nuėjusi tokį tolimą kelią tu vis dar sugebi juos nustebinti. Aš to noriu mokytis iš tavęs“,- savo sprendimą, kodėl pasirinko būtent Džordaną argumentavo Paula Valentaitė.

 

Nuo šios dalyvės, Džordanos Butkutės sėkmė tik įsibėgėjo – laidoje ji sugebėjo prisivilioti dar du dalyvius, kurių norėjo absoliučiai visi. Viena jų – tikrą audrą scenoje sukėlusi Eglė Vaičiūlaitė, kuri atsisukusiems mokytojams pasakė, jog jai muzika tai… tik hobis. Dėl šio pareiškimo tarp mokytojų kilo dvejonių: „Yra žmonių, kurie tiesiog verkia dėl to, ką daro, nes neįsivaizduoja savo gyvenimo be muzikos. Paspausdami mygtuką tau, mes atimame vieną vietą iš tokio žmogaus, kuriam muzika ne tik hobis“,- savo nuomonę išsakė Donatas Montvydas. Tačiau savo sprendimo jie nesigailėjo, o pačiai Eglei jokių dvejonių, ką pasirinkti nebuvo: „Džordana yra karalienė, aš labai norėčiau būti jos komandoje“,- savo sprendimą komentavo dalyvė.

 

O štai paskutinės dalyvės Marijos Beržės pasirinktos Fused Marc „Revolution“ dainos atlikimas, ne tik privertė atsisukti visas keturias mokytojų kėdes, bet ir ploti atsistojus. Mokytojai puvo priblokšti: „Marija, tu pavarei geriau negu originalas“, – nevyniodama žodžių į vatą pasakė Inga Jankauskaitė, o mokytojams liko tik pritarti – jai pavyko nustebinti absoliučiai visus. Charizmatiška ir ryški klaipedietė, kartu su vyru valdanti populiarius uostamiesčio barus, savo pasirinkimą žinojo iš anksto – jos kelias vedė į Džordanos komandą, nors ši mokytoja buvo vienintelė, kuri dalyvės per daug neįtikinėjo ir didelių pažadų nežarstė.

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.