„Lietuvos balse“ Džordana Butkutė atskleidė nuo kurios dainos ją pykina

„Lietuvos balse“ Džordana Butkutė atskleidė nuo kurios dainos ją pykina

Sėkmingai LNK eteryje startavus pirmajai „Lietuvos balso“ laidai, kurioje projekto mokytojus akivaizdžiai išgąsdino tai, jog beveik visi dalyviai vienareikšmiškai rinkosi Leoną Somovą, o projekto senbuvis Donatas Montvydas vienintelis liko be nei vieno dalyvio. Antrosios laidos gandai žada įnešti daugiau intrigos.

„Nevadinčiau to nesėkme ir nenorėčiau sakyti, kad jau reikia man ilsėtis ir kad jau per daug sezonų čia esu. Čia Leonas. Jis čia kažką tokio turi“,- po dar vieno nepavykusio bandymo norimą dalyvį prisivilioti į savo komandą antrojoje laidoje kalbės Donatas Montvydas. Tačiau gal šį kartą Donatui Montvydui pagaliau pavyks įrodyti, kodėl jis ketvirtą kartą nusipelnė sedėti mokytojo kėdėje?

 

„Užtenka vieno, bet gero. Verta ją turėti savo komandoje ir iškart galvoti apie finalus. O jie tegul renkasi tuos dalyvius vieną po kito, juk ne kiekis, o kokybė svarbiausia“,- į savo komandą prisiviliojęs talentingą merginą, į kameras antrojoje laidoje šnabždės Donatas. Tačiau ar tai bus vienintelis jo „trofėjus“ ir ar pavyks jam pralenkti praeitoje laidoje triumfavusį Leoną Somovą, kuris iškart po laidos guodė Donatą, jog antroji vieta nėra jau taip blogai?

 

Tuo tarpu Džordana Butkutė antrojoje laidoje visus nustebins skandalingu pareiškimu – jos pačios repertuare yra dainų, nuo kurių jai norisi… vemti. „Kalendra šiaip šaunuolis yra, bet nereikėjo jam tokios dainos dainuoti. Mane nuo jos pykina. Šitiek metų ją dainuoti, jau net negera darosi“,- po skandalingojo Marto Kalendros pasirodymo, atliekant Džordanos hitą „Nemylėjau tavęs“ sakys atlikėja.  O štai mokytojai, tokiu jos pareiškimu liks be galo nustebinti. „Visi atlikėjai svajoja turėti tokius mega hitus, kaip tavo ir būti tokio populiarumo. Tuo reikia tik džiaugtis“,-  antrąją laidą kalbės Donatas Montvydas.

 

Šį savaitgalį Donato laukia ir dar vienas akibrokštas – čia jis sutiks savo kopiją. „Nežinau ar auga naujas Donatas Montvydas, tikiuosi dar ne, dar aš turiu parako pats“,- pamatęs vieną iš pasirodžiusių atlikėjų, kurio stilius ir dainavimo maniera labai priminė jo pačio, kalbės Donatas.

 

Ar jaunajam Donato Montvydo antrininkui atsisuks bent vienas iš mokytojų, ar Marto Kalendros pasirinkta daina padės jam užkariauti Džordanos Butkutės širdį ir kas bus tie balsai, dėl kurių vyriškoji mokytojų pusė atsiraitos rankoves kovai, pamatysite jau šį sekmadienį 19:30 per LNK.

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.