Lietuvos balse Donatas Montvydas sulaužė taisykles – mokytojai šokiruoti

Lietuvos balse Donatas Montvydas sulaužė taisykles – mokytojai šokiruoti

 

Jau šiandien LNK eterį pasieks paskutinė „Lietuvos balso“ „aklųjų perklausų“ etapo laida, kurioje dalyviai visais įmanomais būdais stengsis iškovoti paskutines kelias vietas beveik pilnose mokytojų komandose.

 

Po šio sekmadienio kiekvieno mokytojo komandoje bus po penkiolika geriausių šalies balsų, su kuriais jie jau po savaitės drauge paruoš įspūdingus pasirodymus naujame „nokautų“ etape. Tačiau šiandien, paaiškės, jog vienas iš mokytojų, skirtingai nei kiti, į kitą projekto etapą keliaus ne su penkiolika, bet su šešiolika dalyvių.

„Žinai ką aš padariau? Aš ką tik sulaužiau projekto taisyklę. Aš turiu visus penkiolika dalyvių“,- paspaudęs mygtuką po dalyvės pasirodymo sakys Donatas Montvydas.

Mokytojai negalės patikėti savo akimis – kodėl Donatas Montvydas pats nusprendė, kad gali pažeisti projekto taisykles, kurios turėtų būti vienodos visiems mokytojams? Tačiau Donatas mokytojams turės paaiškinimą – dalyvei jis atsisuko, nes ši scenoje išdrįso atlikti skandalingai pagarsėjusią dainą „Nieko verta“.

 

„Niekada negalvojau, kad šitą dainą galėtų atlikti mergina. Paimsiu tave į savo komandą už tavo drąsą, už tai, kad pateisini mano kūrybą, mano muziką, už tai, kokia ji yra iš tikrųjų“,- laidoje kalbės Donatas Montvydas.

 

„Kai būni naujokas, gal ir nieko laužyti taisykles. Bet kai laimi tris kartus iš eilės projektą, tai jau yra nesąžininga“,- po tokio akibrokšto nusivylimo neslėps Leonas Somovas. Jam pritars ir kiti mokytojai, garsiai klausdami, kokią teisę Donatas turi taip elgtis.

 

„Aš jaučiuosi, kad galiu tai padaryti. Aš manau, kad ne apie mokytoją šitas projektas, jis apie dalyvius, kuriems mes suteikiame šansą. Kai aš sukūriau šitą dainą, gavau labai daug nesupratimo, kodėl aš į viešumą paleidau tokią dainą. Ir niekada nesitikėjau, kad „Lietuvos balsas“ šitą kūrinį paims. Man tai yra revoliucija. Ir pagarba merginai, kuri išdrįso ją padainuoti ir suprato, apie ką šita daina“,- savo sprendimą bandys apginti Donatas Montvydas.

 

„Tai yra sukčiavimas. Tačiau tebūnie jis daro ką nori. Aš vis tiek nemanau, kad šie metai jam bus ketvirtoji pergalė“,- po tokio Donato sprendimo kalbės Justinas Jarutis.

 

Kas bus ta mergina, kuri išdrįso daug apkalbų sulaukusią dainą atlikti „Lietuvos balse“ ir kaip po tokio Donato Montvydo poelgio į jį reaguos kolegos mokytojai – jau šiandien 19:30 per LNK.

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.