„Lietuvos balse“ akibrokštas – mokytojai bandys atsisakyti dalyvio, kuriam atsisuko

„Lietuvos balse“ akibrokštas – mokytojai bandys atsisakyti dalyvio, kuriam atsisuko

 

Jau šį savaitgalį LNK televizijos eteryje pasirodys naujoji „Lietuvos balso“ laida, kurią žada užkariauti unikalūs vyrų balsai. „Aklųjų perklausų“ scenoje mokytojai savo komandoms ieškos vyriško pastiprinimo, stebėsis ne tik sodriais vyrų vokalais, bet ir tokiais, kurių klausydamiesi negalės atskirti – dainuoja vyras, ar moteris.

 

Tačiau vienu didžiausių laidos akibrokštu taps iš Norvegijos į Lietuvą dėl dalyvavimo projekte atskridusio Justo Ašmanto pasirodymas ir tai, ką po jo jis pasakys scenoje.

 

 „Atėjau čia tam, kad padaryčiau indelį. Kad pasaulis būtų gražesnis ir jame būtų daugiau laimingų ir besišypsančių žmonių. Mano tikslas vienas – dainuoti, neturiu daugiau jokių lūkesčių“,- dar prieš pasirodymą kalbės jogą ir meditaciją Indijoje praktikuojantis dalyvis. Tačiau tuomet, vyras dar nemanys, jog jo pasirodymui pavyks atsukti bent vieną mokytojų kėdę…

 

„Aš apakęs. Šimtu procentu buvau įsitikinęs, kad niekas neatsisuks“,- mokytojams rėš Justas, kuris paklaustas, kodėl tuomet užlipo ant projekto scenos pripažins, kad tai tebuvo avantiūra. Dalyvis patikino – dar pildydamas anketą nesitikėjo, kad pateks į projektą ir, kad jam pavyks sudalyvauti.

 

„Jei būtų tokia teisė, aš nuoširdžiai pasakysiu – perduočiau savo vietą kitam. Nes manau, kad yra tiek daug gerų atlikėjų, kurie čia nepateko, kad man tikrai labai nesmagu“,- toliau mokytojus stebins vyras.

 

Atsisusukę mokytojai neslėps nusivylimo dalyvio nenoru būti projekte, o pats vyras savo kalbomis ir toliau liūdins mokytojus.

 

„Galiu pasakyti, kad jūs dabar iš manęs atėmėte darbą. Aš dirbu Norvegijoje statybose, nežinau, kaip reikės dabar suderinti darbą ir projektą“,- mokytojus prajuokins Justas ir tai bus  – tik pradžia.

 

Mokytojai negalės patikėti tolimesnėmis dalyvio kalbomis ir darys viską, kad šis tik nepasirinktų jų komandos.

 

„Dabar bus pirmas kartas „Lietuvos balso“ istorijoje, kai aš pasakysiu – eikit jūs pas Donatą“,- dalyviui tiesiai šviesiai pasiūlys Inga Jankauskaitė.

 

„Ne, eikit pas Ingą,- juokdamasis Justo Ašmanto sprendimui daryti įtaką bandys ir Donatas Montvydas, kuris komentuodamas dalyvio pasirodymą pripažins kodėl atsisuko,- atsisukau tik todėl, kad pirmą kartą girdėjau tai, ko dar nebuvau girdėjęs, buvo toks keistumo jausmas, vedinas smalsumo norėjau pažiūrėti, kas ten stovi. Bet dabar man visiškai nepatinka tavo požiūris.“

 

Ar toks dalyvio pareiškimas neužkirs jam kelio dalyvauti tolimesniame projekto etape, kuo baigsis mokytojų įkalbinėjimai rinktis kito, o ne jų komandą ir kaip nuskambės šio dalyvio vokalas, taip sudominęs mokytojus – jau šį sekmadienį 19:30 per LNK.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.