„Lietuvos balsas. Vaikai“ projekte kompozitoriaus R. Motiekaičio sūnus Laurynas išreiškė nepasitenkinimą mokytojo parinkta daina „Milijonai“: „paprasta popsūcha man nelimpa“

 

„Lietuvos balsas. Vaikai“ projektas, kiekvieną sekmadienio vakarą prie ekranų suburiantis šimtus tūkstančių žiūrovų, ir šį sekmadienį Lietuvą stebins išskirtiniais vaikų trikovų pasirodymais, kuriuos ruošė projekto profesionalų komanda.

 

Šį kartą, Manto Jankavičiaus komandos trejeto lauks ne lengva užduotis – paruošti bendrą pasirodymą, kuomet vienas iš trijulės dalyvių repeticijose dalyvauti negali. Paaugliai Augustina, Luknė ir socialiniuose tinkluose jau spėjęs pasižymėti antrą kartą projekte dalyvaujantis Laurynas – toks trejetas šį sekmadienį lips į sceną. Vis tik Anglijoje gyvenančiai Luknei, šis pasirodymas taps daug sunkesniu nei konkurentams.

 

„Turėjau dėl mokslų likti Anglijoje. Todėl pirmųjų repeticijų metu negalėjau dalyvauti. Kartu pabandėme padainuoti likus vos dienai iki pasirodymo arenoje. Tikrai būtų buvę daug lengviau paruošti gerą pasirodymą, jeigu čia gyvenčiau“, – atvirai pripažįsta Luknė.

 

Ir nors Luknei šiam pasirodymui teko ruoštis nuotoliniu būdu, tai buvo ne vienintelė šio trejeto problema. Savo nuomonės niekada nebijantis pasakyti žinomo kompozitoriaus R. Motiekaičio sūnus Laurynas, vos gavęs Vaido Baumilos ir Justės Starinskaitės dainą „Milijonai“ išreiškė nepasitenkinimą mokytojo pasirinkimu.

 

„Čia paprasta popsūcha. Man visiškai nelimpa. Tai ne mano stiliaus daina. Tai jei nelaimėsiu, kaltinsiu dainą“, – atvirai rėžė Laurynas, kuris į antrąjį sezoną sugrįžo jau su mutavusiu balsu ir  atvirai pareiškė, jog atėjo tik nugalėti projektą.

 

Vis tik Mantas Jankavičius turi kitą nuomonę: „Popsą padainuoti taip, kaip dainuoja Vaidas ir Justė tikrai reikia ne mažo talento. Dainos parinkimas ne visada atitinka tai, ko nori dalyviai. Svarbiausia, mokėti prisitaikyti.“

 

Tuo įsitikino ir pats Laurynas: „Parepetavus pamačiau, kad tikrai yra vietų, kurios man tinka, net yra toks jausmas, kad tai specialiai man padaryta ta kūrinio vieta. Labai lengvai eina, pagavau visą dainą, žinau, ką noriu su ja daryt, esu labai užsivedęs. Vienintelis dalykas, ką turiu padaryti, tai padainuoti geriau už Augustiną. Ji mano vienintelė konkurentė mūsų trejete.“

 

Kokį šou sukurs talentingų paauglių trejetas ir kieno balsas, dainuojant kartu suskambės taip, kad būtų vertas su Mantu Jankavičiumi keliauti į pusfinalį – pamatyti bus galima jau šį sekmadienį, 19:30 per LNK.