„Lietuvos Balsas. Vaikai“ projektas atskleidė naujuosius mokytojus

„Lietuvos Balsas. Vaikai“ projektas atskleidė naujuosius mokytojus

 

 

Šiandien Palangos Vasaros parke „Lietuvos Balsas. Vaikai“ projektas, likus dar pusei metų iki startavimo LNK televizijos eteryje, pristatė pirmojo sezono mokytojus. Spalvų ir juoko kupiname mokytojų atskleidime, paaiškėjo, jog į kultines kėdes pirmame sezone sėsis Mantas Jankavičius, Donatas Montvydas ir Monika Marija Paulauskaitė.

 

Netikėtas Manto Jankavičiaus nusileidimas nuo medžio lynu, efektingas Donato Montvydo saltas ant batuto į minkštų kempinių baseiną ir spalvoti dūmų fejerverkai su kuriais atvažiavo Monika Marija – mokytojų prisistatymas neleidžia abejoti, jog pirmasis projekto sezonas bus kupinas nuotykių, spalvų ir linksmybių.

 

Nuotykiams ir geram laikui pasiruošę ir visi trys projekto mokytojai. Du iš jų, mokytojo kėdę jaukinsis pirmą kartą, o penkis kartus „Lietuvos Balso“ mokytoju tapęs Donatas Montvydas, naująjį projektą perprasti neužtruks. Atlikėjas sako turintys aiškią viziją, kaip reikia dirbti su mažaisiais dalyviais ir tiki, jog šis projektas gali visiškai pakeisti požiūrį į jaunuosius atlikėjus.

 

„Bet kuriuo atveju, projekto metu į finalą patekęs vaikas jau bus žvaigždė, didžiausias klausimas, ką su tuo vaiku galima padaryti pasibaigus projektui. Mes Lietuvoje turime mažai praktikos, kai vaikas ar paauglys tokiame amžiuje tampa žvaigžde. Tačiau aš tikiuosi, kad šitas projektas pakeis prodiuserių ir vadybininkų mentalitetą, jie pamatys, jog su tokio amžiaus atlikėjais, turinčiais didžiulį talentą ir charizmą jau galima dirbti. Juk būtent tokio amžiaus auditorija yra didžioji dalis tų, kurie klausosi muzikos interneto muzikos platformose. Todėl aš tikiu, kad šio projekto dalyviai turi visas galimybės mušti visus įmanomus reitingus“,- užtikrintas Donatas Montvydas.

 

Tuo tarpu penktojo „Lietuvos Balso“ projekto sezono nugalėtoja, žaibišku greičiu į muzikos olimpą įkopusi Monika Marija į projektą ateina su aiškiu tikslu – savo pergalės receptu pasidalinti su savo komandos dalyviais.

 

„Per projektą iš savo dalyvių reikalausiu maksimumo, nes man svarbu ne vien turėti stipriausią komandą vokališkai, bei nugalėtoją sezono pabaigoje – man svarbiausia, kad po visko jie išsineštų didžiausią įmanomą patirties ir žinių bagažą, nes laimėjusi projektą pati jaučiu, kad prizas nublanksta prieš tai, kokias patirtis įgyjau. Konkuruoti dėl pergalės esu pasiruošusi ir galiu tik užtikrinti, kad aš į mūšį be ginklų neičiau!“,- sako Monika Marija.

 

Charizmatiškasis Mantas Jankavičius projekto virtuvę bandys pažinti pirmą kartą, tačiau nemano, jog tai galėtų būti trukdis laimėti prieš konkurentus, o naująjį projektą vadina tuo, kurio jau seniai laukė.

 

„Šis projektas man asmeniškas ir svarbus tuo, kad čia dalyvaus būtent vaikai. Esu gavęs begalę pasiūlymų dalyvauti įvairiuose projektuose ir vis pritrūkdavo tokios tikros intencijos į tokius projektus ateiti. Bet kai gavau pasiūlymą žengti į šį projektą, man viskas labai greitai susidėjo į savas vietas ir klausimų neliko, juk vaikai – mano stichija.  Mano tikslas čia labai paprastas – praleisti šventišką, džiaugsmingą, nurautą ir prasmingą laiką! O kai eini į tokią avantiūrą su vaikais, tai žada būti garantuotas atjaunėjimo reikalas!“,- entuziazmo neslėpia Mantas Jankavičius.

 

Nors projektas televizijos eterį pasieks tik kitų metų sausio mėnesį, jau rytoj Palangos Sporto centre prasideda pirmojo etapo „aklųjų perklausų“ filmavimai. Kaip naujiems mokytojams seksis prisijaukinti pirmojo projekto sezono mokytojų kėdes ir kokiais galingais vokalais gali nustebinti mažieji projekto dalyviai pamatyti gyvai gali visi norintys birželio 27 ir 28 dienomis.

 

 

 

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.