„Lietuvos balsas. Vaikai“ laidoje sukrečiantis pasirodymas – verkė visos trys kartu dainavusios dalyvės

„Lietuvos balsas. Vaikai“ laidoje sukrečiantis pasirodymas – verkė visos trys kartu dainavusios dalyvės

 

Jau šį vakarą prasidės pirma „Lietuvos balsas.Vaikai“ trikovų etapo laida, kurioje dalyvaus visos dvylika Manto Jankavičius komandos dalyvių, suskirstytos pasirodymams po tris. Į didįjį finalą, kuris įvyks vasario 24 dieną Vilniaus „Siemens“ arenoje, kartu su savo mokytoju galės keliauti tik dvi, tad šis sprendimas mokytojui bus vienas sunkiausių per visus laidos etapus.

 

„Šiandien buvo labai sunki diena, buvo daug repeticijų, daug nervų.. Įsivaizduokite pačius pirmus kartus einant į sceną. Aš tai išvisi net nematau savęs toje vietoje, aš net negaliu įsivaizduoti, kaip aš ten atrodyčiau, jų metų eidamas į tokį projektą. Manęs tiesą pasakius, tokių metų niekas nebūtų ten įtraukęs“,- prieš pat „trikovas“ kalbėjo Mantas Jankavičius.

 

Šį vakarą jo sprendimas bus ypatingai sudėtingas – iš keturių trejetų jis turės pasirinkti keturias stipriausias dalyvės, kurios iškart atliks solo pasirodymus, po kurių Mantas Jankavičius nuspręs, kurios dvi verčiausios pasirodyti „Siemens“ arenoje.

 

Tačiau „trikovų“ etapas bus sunkus ne tik mokytojui, bet ir dalyvėms.  Kai kurios iš jų emocijų suvaldyti nebegalės, ir po pasirodymo visos kartu nebesuvaldys ašarų.

 

 Vakarė, Sofija ir Gabija – merginos, kurios šio vakaro laidoje pasirodys paskutinės ir sukurs nepamirštamą pasirodymą su Ievos Zasimauskaitės daina „Kol myliu“.

 

„Jau pirmą kartą pamačiusios dainą, nesusitarusios pradėjome dainuoti trim balsais. Buvo labai gražu“,- laidoje kalbės jautriausia Manto Jakavičiaus dalyvė Vakarė, kurios tikslas scenoje, pasirodyti taip, kad žiūrovas žinotų, kodėl į ją turi žiūrėti ir jos klausyti.

 

Ypatingą emociją savo pasirodymu scenoje sukūrusios dalyvės, visos kartu po savo pasirodymo pravirks. Kaip skambės jautirausia vakaro daina iš galingus vokalus turinčių dalyvių ir kas iš tikrųjų pravirkdys dalyves – jau šiandien 19:30 per LNK.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.