„Lietuvos balsas. Vaikai“ dalyviai iš tarptautinio konkurso Italijoje grįžo su medaliais: „Lietuva vis dar nežinoma kitataučiams“

„Lietuvos balsas. Vaikai“ dalyviai iš tarptautinio konkurso Italijoje grįžo su medaliais: „Lietuva vis dar nežinoma kitataučiams“

 

Iš tarptautinio konkurso „Top Voice Italy“ ką tik grįžęs pirmojo „Lietuvos balsas. Vaikai“ sezono finalistas Kristupas Kerulis ir projekto nugalėtoja, neseniai pirmą savo singlą išleidusi Milėja Stankevičiūtė, į gimtinę atgabeno pirmos bei antros vietos medalius.

 

Nors konkurse, kuriame varžėsi 94 dalyviai iš Maltos, Bulgarijos, Rumunijos, Lenkijos, Rusijos ir kitų šalių, lietuviai užėmė vienas aukščiausių vietų, jie dalinosi, jog neretai susidurdavo su klausimu – kur yra Lietuva.

 

Kristupas Kerulis, kuriam vos prieš savaitę sukako keturiolika, „Top Voice Italy“ konkurse savo kategorijoje tarp keturiolikos ir penkiolikos metų vaikų užėmė pirmąją vietą, atlikęs Charly Puth kūrinį „I see you again“.

 

„Kristupas atliko dainą, kurią anksčiau konkursuose dainuodavo angliškai su lietuvišku repu. Likus savaitei iki skrydžio, jo mokytojui Vytautui Valiui kilo idėja, kad jei šios dainos repas Italijoje ir skambėtų itališkai. Pagalvojom, kad idėja puiki, bet ar pavyks, nes kūrinį reikėjo išversti, perrašyti, kad rimuotųsi. Likus vos kelioms dienoms iki skrydžio Kristupas repą įsisavino ir jam tai puikiai pavyko. Kritupas ypatingai džiaugiasi ne tik nugalėjęs keturiolika konkurentų, bet ir gavęs keturis kvietimus į kitus tarptautinius konkursus Maltoje, Rumunijoje, Bulgarijoje ir JAV“,- pasakoja Kristupo mama Jurgita.

 

Tuo tarpu trylikametė Milėja, neseniai pristačiusi savo pirmąjį singlą „Leiskit“, konkurse atliko Cher kūrinio „Bilieve“ dainininko Adam Lambert interpretaciją ir dvylikos – trylikos metų vaikų kategorijoje laimėjo antrą vietą.  „Lietuvos balsas. Vaikai“ nugalėtoja neslėpė, jog ši daina – tikrai ne vaikiškas pasirinkimas, reikalavęs ypatingo pasiruošimo.

 

„Šis kūrinys man skamba kaip dviejų žmonių išsiskyrimo vidiniai skausmai, bet vėliau suprantama, kad praradimas atveria duris kitiems keliams. Ruošiausi tikrai nemažai tiek fiziškai, tiek emociškai, nes daina tikrai nėra vaikiškiems jausmams, bet turbūt tuo ir išsiskyrė mano pasirodymas – stipria emocija, kurią stengdamasi perteikti, manau, pati paūgėjau vidumi.“ – atviravo branda pasižyminti vokalistė.

 

Milėja, per paskutinį pusmetį pirmąją vietą užėmusi tarptautiniame konkurse „Palanga 2019” ir Grand Prix pelniusi Kazachstane vykusiame „Zolotoj mikrofon 2019”, pastebėjo, kad tarptautiniuose konkursuose, Lietuvos vardas iki pat šiol dar daugeliui yra net nežinomas.

 

„Visuose tarptautiniuose konkursuose kiek esu buvusi, dalyviai dažnai nežino, kas ta Lietuva. Visada ją pristatau pabrėždama žalumą ir nuostabius vaizdus bei daug šypsenų“,- pasakoja Milėja.

 

„Top Voice Italy“ antrosios vietos savo kategorijoje taure besidžiaugianti Milėja išduoda, jog taip pat sulaukė ir naujų kvietimų į  kitus tarptautinius konkursus. Vieną įspūdingiausių vokalų šalyje turinti jaunoji atlikėja, savo jėgas žada išbandyti ir konkursuose vyksiančiuose Rumunijoje, Amerikoje ir Maltoje.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.