„Lietuvos balsas“ tiesioginėms kovoms traukia stipriuosius ginklus: Leonas Somovoas dalyvių pasirodymus statyti kviečiasi choreografą iš Berlyno

„Lietuvos balsas“ tiesioginėms kovoms traukia stipriuosius ginklus: Leonas Somovoas dalyvių pasirodymus statyti kviečiasi choreografą iš Berlyno

Gruodžio 3 dieną, „Lietuvos balsas“ pradeda tiesiogines finalistų kovas – 12 dalyvių surengs nepamirštamus pasirodymus ir susikaus dėl galimybės patekti į projekto pusfinalį, kuriame jau varžysis tik šeši geriausi balsai.

Kiekvieno mokytojo komandoje liko tik po tris dalyvius, su kuriais scenos grandai ruošia išskirtinius šou. Tačiau geidžiamiausiu mokytoju projekte vadinamas Leonas Somovas, savo dalyviams sukurtais šou žada projekto kartelę užkelti į aukštesnį lygį – statyti Paulinos Paukštaitytės ir KAIA dueto pasirodymą, kartu su projektą režisuoti į Lietuvą sugrįžusiu režisieriumi Šarūnu Kirdeikiu, specialiai iš Berlyno kviečiasi ir choreografą Hendrik Leenders. Žymus choreografas stato pasirodymus didžiausiems pasaulyje rengiamiems sceniniams šou ir žymiausiems šokių konkursams. Tarp naujausių jo pasiekimų –  Belgijos, Europos ir pasaulio titulai.

„Tikiuosi sukurti pasirodymą, kurio nepamirš niekas. Jis padės dalyvėms be konkurencijos nugalėti šioje tiesioginėje transliacijoje“,- apie pasirodymą sako Hendrik, kuris savo stilių mėgsta apibūdinti, kaip urbanistinio miesto ir klubinio stiliaus samplaiką.

Leonas Somovas sako, jog už savo dalyvius yra pasiruošęs kovoti, pasitelkdamas visus stipriausius ginklus – prodiuseris žino, kaip savo atlikėjų pasirodymus paversti nepamirštamais: „Kadangi Paulinos ir Kaia’os duetas  šiame projekte yra unikalus, pasirodymą norime sukurti kuo įspūdingesnį ir įrodyti tokio netikėto sprendimo sėkmę. Scenoje dalyvių talentą dainuoti papildysime ne tik puikia scenografija, bet ir specialiai joms sukurta choreografija.“

„Bus repo ir bus melodijos. Leonas nesuklydo sujungdamas mus į duetą, nes dabar esame vienintelės, kurios šiuos du elementus gali sujungti į savo pasirodymą“,- apie šį sekmadienį ant scenos surengsimą šou sako KAIA. Tačiau, kad ir koks įspūdingas būtų merginų pasirodymas, pasiruošimo kelyje iškilo ir vienas sunkumas – jau antrą savaitę dueto narė KAIA kovoja su stipriu peršalimu, tad pasiruošimas šiai kovai, atlikėjai tampa iš tiesų sunkia užduotimi. Ar tai nepakiš kojos merginų pasirodymui ir ar KAIA liga nepasodins abiejų merginų dueto į „pavojaus zoną“, išaiškės tiesioginės transliacijos metu.

Saugi ir  pavojaus zona – nauji projekto elementai, kurie atsiras jau pirmojoje tiesioginėje kovoje. Kiekvienoje zonoje po atliktų dainų sėdės po šešis dalyvius. Įdomi detalė – pirmieji šeši pasirodę dalyviai, automatiškai vietas užims saugios zonos kėdėse, tačiau pasirodžius septintajam dalyviui paaiškės, kuris iš šių septynių dalyvių jau yra pavojaus zonoje – į ją pakliūna tie, kurie laidos metu surenka mažiausiai žiūrovų balsų. Po visų dvylikos pasirodymų, šešių dalyvių, surinkusių mažiausiai balsų telefonų linijos bus atidarytos antram balsavimo raundui, po kurio, į kitą tiesioginę kovą keliaus tik keturi, o du turės palikti projektą. Visas dalyvių likimas – tik žiūrovų rankose! Bilietai į pirmąją tiesioginę kovą Vilniaus „Kino klasteryje” jau išparduoti, todėl kas iškris, o kas liks tęsti kovą projekte, žiūrovai pamatyti galės jau šį sekmadienį, 19:30 tiesioginėje transliacijoje per LNK.

 

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.