“Lietuvos balsas” tapo žiūrimiausia laida Lietuvoje

“Lietuvos balsas” tapo žiūrimiausia laida Lietuvoje

Šį sekmadienį kokybiškiausias muzikinis projektas „Lietuvos balsas“ tapo žiūrimiausia TV programa Lietuvoje. Trečiųjų Aklųjų perklausų laida susižėrė 653 tūkstančių žiūrovų auditoriją (reach). Laidos reitingas – 9,3 proc., „Lietuvos balsą“ žiūrėjo 23,1 proc. tuo metu televizorių įsijungusių žiūrovų. Stulbinamų rezultatų projektas pasiekė net startavus muzikiniam projektui konkuruojančiame kanale.

„Nuoširdžiai džiaugiamės „Lietuvos balso“ žiūrimumo rezultatais. Tai – viso didžiulės kūrybinės komandos bendro darbo rezultatas, dar kartą patvirtinantis, jog penkis sezonus laikyta kokybės ir ištikimybės muzikai kryptis pasiteisina. Pažadame, kad ir toliau kiekvieną sekmadienį bus paruoštas užburiantis muzikos ir dramos reginys. Pasirodymo „Balso“ scenoje nekantriai dar laukia gausus būrys atlikėjų, kurie savo balsu ir charizma nepaliks abejingų“, – sako projekto prodiuseris Gediminas Jaunius.

Pagal pasauliniu fenomenu tapusį formatą „The Voice“ kuriamas  „Lietuvos Balsas“ po metų pertraukos sugrįžo į LNK eterį su jubiliejiniu penktuoju sezonu. Į keturias mokytojų kėdes šiais metais atsisėdo muzikinio pasaulio autoritetai: scenos karalienės titulą užsitarnavusi Džordana Butkutė, prodiuseris bei elektroninės muzikos kūrėjas Leonas Somovas, viena romantiškiausių ir artistiškiausių atlikėjų Lietuvoje Inga Jankauskaitė bei projekto senbuvis, jau ketvirtą kartą dalyviams kelią į šlovę bandysiantis nutiesti Donatas Motvydas.

Šiemet „Lietuvos balso“ projektą sudarys keturi legendiniai etapai į šlovę –  Aklosios perklausos, Nokautai, Dvikovos ir finalinės kovos.  Kaip jau skelbta anksčiau LNK paskelbė apie drąsų sprendimą tiesioginį pusfinalio ir finalo eterį perkelti į arenas.  „Lietuvos balso“ pusfinalis bus transliuojamas iš Klaipėdos „Švyturio“, o  finalas – iš Vilniaus „Siemens“ arenos.

„Pirmąjį 2018-ųjų sekmadienį Klaipėdą drebins Lietuvos balso pusfinalis, kurį tiesiogiai transliuosime iš „Švyturio“ arenos. Aštuoni geriausi projekto dalyviai ir projekto mokytojai surengs neužmirštamą šou. Arenos publikos laukia iki šiol nematyti scenos grandų duetai su naujos kartos žvaigždėmis ir, žinoma, kviestinių svečių pasirodymai. Projekto kulminacija – superfinalas – įvyks 2018 sausio 14 dieną „Siemens“ arenoje Vilniuje. Tai bus didžiausias kada nors matytas TV projekto šou Lietuvoje. Jau dabar kartu su tarptautine komanda kruopščiai ruošiamės šiam įvykiui. Esame pasiruošę gerokai kilstelėti šou kartelę“, – sako Gediminas Jaunius.

Trečiojo „Lietuvos balso“ eterio apžvalga: https://www.facebook.com/lietuvosbalsas/?fref=ts

 

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.