„Lietuvos balsas.Senjorai“ projekto mokytojų kėdėse – netikėta žvaigždžių kombinacija

„Lietuvos balsas.Senjorai“ projekto mokytojų kėdėse – netikėta žvaigždžių kombinacija

 

Jau šiandieną „Lietuvos balso“ projekto namais vasarą tapusioje Vilniaus „Siemens“ arenoje prasidėjo analogų neturinčio ir pirmą kartą šalyje prodiusuojamo „Lietuvos balsas. Senjorai“ filmavimai. Dalyviai nuo 60- ies į sceną žengs, kad įrodytų, jog muzikoje amžius nėra riba.

 

Mokytojų kėdes pirmąjį projekto sezoną užims „Lietuvos balso“ virtuvę jau gerai pažįstantys Justinas Jarutis, Mantas Jankavičius, Monika Marija ir Inga Jankauskaitė.

 

„Labai laukiu šio projekto ir džiaugiuosi galėdamas būti jo dalimi. Manau bus taip gražu, kad mano ašaras laidos prodiuseriams teks ilgai iškarpyti, kad neatrodytų, jog visada verkiu. Didžiausias iššūkis manau bus nebijoti vyresniam žmogui pasakyti kritikos ir tai sakant išlaikyti jam pagarbą. Jaučiu, kad gali būti sunkiau dainuojančius „minkyti” ir lenkti į kitą pusę nei jie įpratę. Vis gi senyvame amžiuje ne visi nori keistis“,- sako „Lietuvos balsas. Senjorai“ pirmojo sezono mokytoju tapęs Justinas Jarutis.

 

Apie laukiančius iššūkius, dirbant su didžiulę gyvenmišką, o gal ir muzikinę patirtį sukaupusiais senjorais kalba ir Mantas Jankavičius.

 

„Bus be proto įdomu. Juk čia ateis tokios asmenybės! Kiekvienas žinantis ko nori, ką gali, ką dainuos, ko nedainuos, ką rodys, ko nerodys ir maža to, galintis dar ir mus pamokyti, kaip toje scenoje ką reikia veikti. Laukia didžiulis nuotykis“,- įsitikinęs Mantas Jankavičius.

 

Kad šis projektas labai skirsis nuo kitų, tikra ir Monika Marija. Darbas su senjorais turės visiškai kitokių spalvų, juk dauguma dalyvių čia ateina ne tapti muzikos žvaigždėmis, bet prisiminti geriausius jaunystės laikus ir įrodyti, kad savo balsu ir charizma tūkstančius žmonių taip pat sugebės pakelti ant kojų.

 

„Įdomiausia yra tai, jog čia ateis dalyviai, kurie gyvenime savo tikslus jau pasiekė, kurie gerai žino, ką gali ir net turi viziją, kaip tai parodyti. Jie visi čia ateis su savo patirtimi, su savo istorijomis, kurias liks tik išgirsti. Manau, kad priešingai nei kituose projektuose, čia mes kartu su mokytojais ir dalyviais mokysimės vieni iš kitų, dalinsimės patirtimi ir kursime unikalius pasirodymus, kurie bus netikėti visai Lietuvai“,- sako „Lietuvos balsas. Vaikai“,  o šį sezoną ir „Lietuvos balsas. Senjorai“ projektų mokytoja Monika Marija.

 

Į senjorų projekto mokytojos kėdę naujame sezone persėdusi Inga Jankauskaitė nekantriai laukia sezono naujienos. Ji tikra, jog tai bus unikaliausias projektas šalyje, neprilygstantis niekam, ką iki šiol žiūrovas galėjo matyti televizijos ekranuose.

 

„Aš laukiu ir tikiuosi idėjų mūšio! Laukiu asmenybių su vizija to, ką norėtų atlikti ir patirti šiame projekte. Patirtis rodo, kad tuomet dirbti yra įdomiausia, nes visuomet jautrina kūrybinė kibirkštis. Projekto dalyviai nei vienas nėra „baltas lapas” ir tas jų gyvenimo bagažas yra pats įdomiausias. Tikiu, visi jie turės „apie ką” dainuoti. Galės dainas užpildyti turiniu, be ko tai tėra plikų natų rinkinys“,- įsitikinusi Inga Jankauskaitė.

 

 „Lietuvos balsas. Senjorai“ „aklųjų perklausų“ filmavimai vyks šiandien ir rytoj  15:00 valandą Vilniaus „Siemens“ arenoje. Visi norintys pirmieji pamatyti tai, ką televizijos žiūrovai išvys tik rudenį, kviečiami filmavimus stebėti nemokamai gyvai, registruojantis elektroniniu paštu publika@elitaz.lt.

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.