„Lietuvos balsas. Senjorai“ finalistai atskleidė, kur išleistų 10 tūkstančių eurų: muzikinis albumas, dosni auka ir didžiulis vakarėlis senjorams

„Lietuvos balsas. Senjorai“ finalistai atskleidė, kur išleistų 10 tūkstančių eurų: muzikinis albumas, dosni auka ir didžiulis vakarėlis senjorams

 

 

Jau šį sekmadienį LNK televizijos eteryje įvyks žiūrimiausia laida šalyje tapusio „Lietuvos balsas. Senjorai“  didysis finalas, kuriame paaiškės, kas iš aštuonių finalistų taps pirmuoju šalyje projekto nugalėtoju ir laimės LNK įsteigtus 10 tūkstančių eurų.  Du kiekvieno mokytojo komandos finalistai šį sekmadienį parodys tai, ką gali geriausio, kad muzikos profesionalų sprendimu, liktų kovoti dėl pirmos vietos. Kam ji atiteks – pagaliau priklausys tik nuo žiūrovų sprendimo.

 

Tuo tarpu patys finalistai šiam finalui žada atiduoti visas jėgas. Ir nors visi senjorai sutartinai tvirtina, jog vien dalyvavimas šiame projekte atnešė nepamirštamų įspūdžių visam gyvenimui, apie nugalėtojo karūną ir įspūdingą piniginį prizą pasvajoja tikrai ne vienas.

 

Laimėtus pinigus tektų dalintis su vaikais ir anūkais

 

„Jei laimėčiau projektą, pinigus išleisčiau vaikų mokslams, kad neverktų ten. Mano vaikai mokosi Anglijoje, tai tikrai būtų labai patenkinti“,- apie planus, kur išleistų laimėtus pinigus sako Justino Jaručio komandos finalistas verslininkas Romas Bubnelis. Pasidalinti laimėtu prizu žada ir rokerė Jelena Šerienė.

 

„Mano planuose yra pirmiausia laimėtu prizu pasidalinti su anūkais. Jie jau iš manęs reikalauja po vieną tūkstantį eurų. Kadangi prižadėjau, tektų dalintis“,- juokiasi apie piniginį prizą paklausta Manto Jankavičiaus komandos finalistė Jelena Šerienė, kuri projekte jau įgavo kiečiausios močiutės šalyje titulą. 

 

„Aš jei laimėsiu tai prisidėsiu šituos pinigus prie pirties įrengimo“,- apie piniginį prizą pasvajoja viena ryškiausių projekto finalisčių Nijolė Giedraitienė, kuri jau po pirmojo savo pasirodymo aklųjų perklausų scenoje, vos spėjo dalinti interviu įvairioms televizijos laidoms bei žurnalams ir jau pasirodė ne vieno didžiulio šou scenoje.

 

 „O aš tai niekur neleisčiau. Pasidėčiau sau ir turėčiau. Juk esu pensininkas, o pensija tai maža, reikia galvoti apie savo ateitį“,- savo planus atskleidžia Monikos Marijos komandos finalistas Gedeminas Japšas.

 

Tarp senjorų planų ir kilnus tikslas paaukoti

 

Kol vieni senjorai laimėtais pinigais dalintųsi su vaikais ir anūkais, kitas Manto Jankavičiaus finalistas turi rimtesnių muzikinių planų – išskirtiniu vokalu projekte visus sužavėjęs 68 metų Antanas Gaudiešius, savo laimėtus pinigus išleistų dainų ar net albumo įrašymui. O Ingos Jankauskaitės komandos dalyvis ypatingu humoro jausmu visą sezoną stebinantis ir jautrią savo gyvenimo istoriją apie vaikystę be tėvų papasakojęs Arvydas Griškevičius, laimėtą piniginį prizą norėtų atiduoti vaikų namams, kuriuose prabėgo ir jo vaikystė.

 

Finalistų susitarimas – dalį pinigų skirti didžiuliam vakarėliui

 

Tuo tarpu Monikos Marijos komandos dalyvis, radioaktyviu berniuku save vadinantis sveikuolis Jonas Blagnys, atskleidė visų aštuonių finalistų bendrą susitarimą. Pasirodo, senjorai jau tarpusavyje nusprendė, kad tas, kuris laimės pirmąją vietą, bent vieną tūkstantį eurų turės skirti tam, kad visiems  iškeltų vieną didelį vakarėlį, skirtą atšvęsti jų nepamirštamai kelionei projekte.

 

Kurio senjoro planams bus lemta išsipildyti, jau šį sekmadienį spręs ne tik projekto mokytojai, bet ir televizijos žiūrovai, kurie vieninteliai spręs, kuris iš dviejų super finalistų, paaiškėsiančių finalo eigoje, galės iškelti pirmąjį istorijoje „Lietuvos balsas. Senjorai“ nugalėtojo titulą.

 

 

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.