„Lietuvos balsas. Senjorai“ finalas: negirdėti duetai, speciali komisija ir finalinis žiūrovų sprendimas

„Lietuvos balsas. Senjorai“ finalas: negirdėti duetai, speciali komisija ir finalinis žiūrovų sprendimas

 

Jau šį vakarą, 19:30 per LNK įvyks didysis žiūrimiausio televizijos projekto „Lietuvos balsas. Senjorai“ finalas, kuriame susikaus aštuoni stipriausi projekto finalistai. Į paskutinį etapą mokytojai žengs su dviem stipriausiais savo dalyviais, kurie finalinėje scenoje pirmą kartą dainuos duetais. Pirmą kartą „Lietuvos balso“ istorijoje, duete dainuos ir abi projekto mokytojos – Inga Jankauskaitė ir Monika Marija.

 

Ne pirmąjį sezoną „Lietuvos balso“ šeimoje esanti Monika Marija, kaip projekto mokytoja jau turi vieną pergalę su „Lietuvos balsas. Vaikai“ dalyve Milėja. Šį kartą ji  taip pat įsitikinusi – jos abu finalistai verti nugalėtojo titulo ir vienas iš jų tikrai liks tarp dviejų geriausių.

 

„Abu vyrai yra be galo stiprūs. Kęstutis jau anksčiau yra gavęs balsingiausio vyro apdovanojimą. Gedeminas taip pat yra ne naujokas scenoje ir jau yra pratęs filmuotis televizijoje. Abu yra labai nuoširdūs ir žmonės tikrai tai pastebės ir įvertins. O aš pati prioritetų neturiu, bet labai gerai matau savo dalyvių stipriąsias ir silpnąsias savybes. Klausimas, kuris iš jų stipriųjų savybių parodys daugiau šio dueto metu “,-  apie savo finalistus Kęstutį ir Gedeminą kalba Monika Marija. Apie tai, kad savo sprendimą darys tik iš vienintelio šio sekmadienio pasirodymo, kalba ir Justinas Jarutis.

 

 „Kurį iš dviejų dalyvių paliksiu finaliniam etape, spręsiu tik pagal šiandienos pasirodymą. Manau, kad Romui reikia labiau atsipalaiduoti ir nebebūti būtinai tuo vyrišku „mačo“ tipo vyru“,- apie savo finalistų Romo Bubnelio ir Nijolės Giedraitienės duetą kalba Justinas Jarutis.

 

Tuo tarpu Inga Jankauskaite, dėl savo finalistų Jono Blagnio ir Arvydo Griškevičiaus pasirodymo scenoje, prieš pat finalą tvirtai nesijaučia.

 

„Nesu tikra dėl to, kas bus, nes paskutinė repeticija nebuvo tokia, kad aš galėčiau ramiai miegoti. Neturiu kito pasirinkimo, kaip tik patikėti vyrų žodžiu, kurie užtikrino, kad viskas bus gerai ir, kad jie viską padarys taip, kaip reikia. Jonas mane tikrai stebina, jis atkakliai dirba ir niekada neatsikalbinėja, kantriai ir kareiviškai, kaip tikras sportininkas, stengiasi dėl gero rezultato. O štai Arvydas yra „talento naštos“ pavyzdys. Labai daug visko žmogui duota, bet noras paieškoti sau lengvatų taip pat yra“,- šypsodamasi apie savo finalistus kalba Inga Jankauskaitė.

 

Jausmingą duetą scenoje paruošė ir Manto Jankavičiaus finalistai: ypatingu vokalu Lietuvą sužavėjęs Antanas Gaudiešius ir rokeriškiausia močiute šalyje vadinama Jelena Šerienė.

 

„Mano akims, jie abudu yra tikras džiaugsmas. Man patinka dirbti su jaunais žmonėms, būtent tokie jie ir yra. Abu labai stiprūs ir abu labai skirtingi, tačiau lygiaverčiai konkurentai. O aš vadovausiuosi „čia ir dabar“ momentu priimdamas savo sprendimą“,- apie savo finalistus kalba Mantas Jankavičius.

 

Iš savo komandų duetų, mokytojai išrinks tik vieną stipriausią dalyvį, kuris finalinėje scenoje pasirodys dar kartą. Po šių keturių pasirodymų, du stipriausius dalyvius pirmą kartą projekto istorijoje atrinks speciali ir nepriklausoma komisija, sudaryta iš šimto žiūrovų salėje. O kas iš dviejų projekto super finalistų galės iškelti nugalėtojo titulą,  tiesioginiu balsavimu spręs tik televizijos žiūrovai.

 

Ar Nijolei pavyks nugalėti Romą ne tik savo balsu, bet ir charizma, kurio, Gedemino ar Kęstučio patirtis scenoje paims viršų jų dueto metu, ar sugebės Arvydas ir Jonas ištaisyti savo paskutinės repeticijos klaidas ir nesuklysti pasirodymo metu, kaip nuskambės vienų stipriausiais projekte vadinamų Antano ir Jelenos duetas bei kuris vienas vienintelis iš šių dalyvių taps viso projekto nugalėtoju – jau šį vakarą, 19:30 projekto finale per LNK.

 

 

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.