„Lietuvos balsas“ pradeda naujojo sezono startą: pirmą kartą Lietuvoje bus rodomos trys formato versijos

„Lietuvos balsas“ pradeda naujojo sezono startą: pirmą kartą Lietuvoje bus rodomos trys formato versijos

 

 „Šį sezoną LNK yra tarsi naujais projektais gausiai nukrautas kalėdinis stalas, aplink kurį pagaliau susirenka visa šeima – ir į mobiliuosius telefonus įnikę anūkai, ir karjeristai tėvai, kurie retai atsitraukia nuo darbinio kompiuterio, todėl žino, kas yra lnk.lt, ir senjorai, kurie jau puikiai moka atsisukti TV įrašą, kai nespėja sugaudyti visų LNK naujienų. O „Lietuvos balsas“ šiemet kaip tik ir yra toks projektas, kuris prie ekranų suburs įvairiausias kartas – vaikus, suaugusius ir senjorus. Kviečiame visas Lietuvos šeimas žiemos švenčių laukti kartu su gausia LNK ir „Lietuvos balso“ šeima“,- apie naująjį „Lietuvos balso“ sezoną, kuris startuos jau lapkričio 24 dieną, kalba LNK programų direktorius Jurgis Jefremovas.

 

Iki pat kitų metų pavasario, kiekvieną sekmadienio vakarą LNK žiūrovus džiugins net trijų amžiaus kategorijų laidos: „Lietuvos balsas“, „Lietuvos balsas. Vaikai“ ir „Lietuvos balsas. Senjorai“. Būtent pastarojo serijos ir taps pirmosiomis, kurias išvys televizijos žiūrovai.

 

 „Žiūrovų laukia daug malonių naujienų. Pirmiausia – Lietuviškasis Balsas, šiemet turės visas šio formato versijas. Senjorų Balsas, kuriuo ir startuosime septintąjį sezoną, bus neabejotinai didžiausia naujiena, kurios, žinau, laukia daugelis Balso gerbėjų. 2020 pradėsime ypač atsinaujinusiu Lietuvos balsu, dvi naujos charizmatiškos vokalistės mokytojų kėdėse – Monika Liu ir Monique projektui suteiks dar nematytų spalvų ir energijos. Turėsime ir vieną amerikietišką formato patobulinimą – papildomą bloko mygtuką, kuris aklųjų perklausų azartą pakylės į naują lygmenį. Galiu drąsiai tvirtinti, kad šis septintasis sezonas bus didžiausias pramoginis televizijos šou Lietuvos televizijos industrijos istorijoje“,- sako vyriausiasis projekto prodiuseris Gediminas Jaunius.

 

Jau šiandieną, projektui dar nepasiekus televizijos eterio, organizatoriai skelbia finalinių šou bilietų paleidimo pradžią didžiausiosiose šalies arenose. Kovo 8 dieną „Lietuvos balso“ septintojo sezono ketvirtfinalis su dvylika stipriausių šalyje balsų įvyks Šiaulių arenoje, kovo 15 dieną Klaipėdos „Švyturio“ arenoje vyks projekto pusfinalis, o didysis super finalas garsiai nugriaudės kovo 22 dieną, Vilniaus „Siemens“ arenoje. Įspūdingas laukia ir „Lietuvos balsas. Vaikai“ super finalas, kuris su stipriausiai šalyje vaikų balsais ir muzikos žvaigždėmis priešakyje įvyks gegužės 31 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje.

 

Projekto serijas pradėsiantis „Lietuvos balsas. Senjorai“ projektas šalyje startuos pirmą kartą. Tačiau mokytojų kėdėse sėdintys Justinas Jarutis, Mantas Jankavičius, Monika Marija ir Inga Jankauskaitė jau dabar įsitikinę – šio projekto dalyviai jau netrukus taps tais, apie kuriuos kalbės visa Lietuva.

 

„Tai bus nauja patirtis tiek mums, mokytojams, tiek žiūrovams. Aš garantuoju, kad tokių pasirodymų, kokius sukurs mūsų senjorai, negali tikėtis niekas. Šioje scenoje jie stebins ne tik savo balsais, bet ir istorijomis – jie ypatingai ryškios asmenybės. Nebus čia tikrai jokio „duokim garo“, kas man, kaip mokytojui, labai patinka“,- apie būsimą senjorų projekto premjerą kalba Justinas Jarutis.

 

„Projekto dalyviai nei vienas nėra „baltas lapas“ ir tas jų gyvenimo bagažas yra pats įdomiausias. Jie visi turi „apie ką dainuoti“ ir sugeba dainas užpildyti turiniu, be ko muzika paprastai būna tik pilkų natų kratinys“,- sako Inga Jankauskaitė.

 

 Mantas Jankavičius ir Monika Marija sutartinai tvirtina, jog to, ką jau spėjo išgirsti projekto „aklosiose perklausose“ negalėjo tikėtis niekas. Dalyviai mokytojus privertė stebėtis ne tik jų tiek metų slėptais talentais, bet ir energija, bet drąsa scenoje.

 

„Sunku buvo nuspėti, kad Lietuvoje turime tokių ryškių ir drąsių senjorų. Jie atėję su tokia patirtimi, kad mes mokytojai galėtume patys iš jų mokytis. Kai kurie scenoje sukurs tokius pasirodymus, kurie net mus privertė šokti ant kėdžių ir visais įmanomais būdais kautis dėl galimybės dirbti su tais žmonėmis savo komandose“,- intriguoja Monika Marija.

 

„Aš net pavydžiu jiems tokios energijos scenoje. Jei aš jų metų bent pusę tiek padarysiu, kiek sugeba jie, jau bus gerai. Per „akląsias perklausas“ aš atrodo patyriau visas įmanomas džiaugsmo ir nusistebėjimo reakcijas. Kai atrodė, kad scenoje jau buvo labai gerai, ateidavo naujas dalyvis ir įrodydavo, kad gali būti dar geriau“,- apie „aklųjų perklausų“ etapą pasakoja Mantas Jankavičius.

 

„Lietuvos balsas. Senjorai“ premjera – jau lapkričio 24 dieną, 19:30 per LNK.

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.