„Lietuvos balsas“ kviečiasi geriausius šalies dizainerius kurti dalyvių stilių

„Lietuvos balsas“ kviečiasi geriausius šalies dizainerius kurti dalyvių stilių

Šį sekmadienį LNK televizijos eteryje prasidės tiesioginės „Lietuvos balso“ finalistų kovos, kuriose dvylika geriausių šalies balsų surengs nepamirštamus šou ir bandys išsikovoti žiūrovų palaikymą, padėsiantį patekti į kitus etapus. Nuo šio sekmadienio, dalyvių likimą spręs tik žiūrovai, todėl išlikimui projekte jie pasitelks visus įmanomus ginklus – dainą, choreografiją bei išskirtinį įvaizdį.

Šį kartą, būtent įvaizdį kurti padės žinomiausi vardai šalyje –  dalyviai scenoje sužibės su dizainerių kurtais kostiumais. „Bendradarbiauti kartu pasikvietėme geriausius Lietuvoje dizainerius. Kartu su Robertu Kalinkinu žadame bendradarbiauti viso projekto metu, taip pat prie mūsų dalyvių išskirtinių įvaizdžių prisidės ir dizainerė Diana Vapsvė – ji specialiai kurs drabužius tik mūsų dalyviams. Dirbsime kartu ir su Diana Paukštytė, o kitoms transliacijoms prie šio būrio žadu prijungti ir jaunuosius Lietuvos dizainerius, kurie stebina kūrybiškumu ir eksperimentinėmis kolekcijomis“,- sako projekto stilistė Milda Metlovaitė.

Nenorėdama atskleisti visų detalių ir palikti netikėtumą žiūrovams, Milda Metlovaitė pusę lūpų užsimena, jog tiesioginėse kovose, kai kurie projekto dalyviai taps neatpažįstami. „Tiesioginėse kovose kiekviena daina diktuos vis skirtingą įvaizdį. Todėl visi dalyviai kažkurioje dainoje kardinaliai pasikeis, pabus sau neįprastame įvaizdyje ir bus priversti išeiti iš komforto zonos. Kiti dalyviai jau turi savo įvaizdį, kuris projekto metu išliks toks pat ir didelių pokyčių jiems tikrai nereikia.  Tačiau su kitais – nustebinsime taip, kaip nesitikės niekas. Tokių jų dar nematė net jie patys“,- intriguoja Milda Metlovaitė, užsimindama, jog šį sekmadienį neatpažįstamais taps du dalyviai iš Džordanos Butkutės ir Donato Montvydo komandų.

Tuo tarpu, pirmuosiuose projekto etapuose, bendradarbiavę su asmeniniais savo stilistais, šį kartą mokytojai savo stilių atiduos į vieno žymiausių Lietuvoje dizainerių rankas – jų įvaizdžiu tiesioginėse kovose rūpinsis pats Juozas Statkevičius. „Mokytojų įvaizdžiu nuo pradžios iki galo pasirūpins Juozas Statkevičius. Visų detalių dizaineris neatskleidžia, tačiau mokytojai puošis drabužiais iš naujausios jo kolekcijos“,- sako Milda Metlovaitė.

Kokiu stiliumi dalyviai nustebins šio sekmadienio tiesioginėse kovose ir kas bus tie du dalyviai, kurių įvaizdis bus pakeistas kardinaliai – jau šį sekmadienį, 19:30 tiesiogiai per LNK.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.