„Lietuvos balsas“ atskleidi tiesioginių kovų lyderę –   daugiausiai žiūrovų balsų surinko Gabija Lokytė

„Lietuvos balsas“ atskleidi tiesioginių kovų lyderę –   daugiausiai žiūrovų balsų surinko Gabija Lokytė

 

Praėjusį sekmadienį, LNK televizijos eteryje nuskambėjo antroji tiesioginė finalistų kova, kurioje žiūrovus prie televizoriaus ekrano prikaustė ne tik šalia mokytojų atsisėdęs ir pasirodymus komentavęs skandalingasis Egidijus Dragūnas, bet ir įspūdingi dalyvių sukurti šou.

 

Po antrojo balsavimo etapo, iš projekto iškrito net du Donato Montvydo favoritais laikyti dalyviai – Vilius Popendikis ir Gabija Aleknavičiūtė. Ir nors balsavimo rezultatai eteryje neskelbiami, projekto komanda išduoda, jog absoliučia antrosios tiesioginės kovos lydere tapo vienintelė Džordanos Butkutės komandos narė Gabija Lokytė.

 

„Manau žiūrovų balsai pasako apie pasirodymą tai, kad jie jautė kartu, o man tai yra didžiausias įvertinimas. Daina „Nakty” yra artima kiekvienam iki skausmo, ji apie netektį, skausmą, bet tuo pačiu ir apie šviesią viltį. Man labai gera, kad pavyko ją ištransliuoti  ir žiūrovas tai pajautė“,- sako Gabija Lokytė, kuri mano, jog būtent daina jai padėjo susilaukti tokio didžiulio žiūrovų palaikymo.

 

„Manau žmonės balsuoja už jiems patikusį pasirodymą, negalvodami, ar tai vienintelis mokinys likęs komandoje, ar ne. Ypač dabar, kai balsavimo laikas ypač ribotas“,- paklausta, ar tokiems rezultatams įtaką galėjo padaryti tai, kad ji liko vienintelė, atstovauti didžiulį gerbėjų būrį turinčios Džordanos Butkutės komandą.

 

Gabija patikina, kad jos mokytoja Džordana deda labai daug pastangų, kad išsaugotų paskutinę savo komandos narę projekte. „Su Džordana ryšį viena kitai atradome susitikusios. Esame labai panašios savo vidumi, ekspresija ir energija. Beprotiškai džiaugiuosi, kad turiu galimybę pažinti tokį visomis prasmėmis nuostabų žmogų.  palaikome ryšį kiekvieną dieną. Ji be galo rūpestingas žmogus, nes jai rūpi kaip mes jaučiamės, o jei iškyla kažkokių nesklandumų ji iškarto padeda viską sutvarkyti. Su ja jaučiuosi rami, nes gaunu labai stiprų palaikymą ir įsiklausau į kiekvieną jos patarimą“,- apie mokytoją atsiliepia Gabija.

 

Pasitikėjimo savimi neslepianti mergina, yra užtikrinta, kad tiesioginių kovų etape jau svarbu ne tik geras vokalinis kūrinio atlikimas, bet ir įsimintinas pasirodymas, būtent tuo Gabija ir bandys užkariauti žiūrovų širdis šio sekmadienio paskutinėje tiesioginėje kovoje, po kurios, jau tik šeši dalyviai keliaus į pusfinalį.

 

„Daina aš pasakoju skirtingas istorijas, mano tikslas yra išpildyti kūrinį tiek vokaliai, tiek choreografiškai, vizualiai ir energetiškai. Yra svarbiausia visuma, kurią turi pajusti žiūrovas, nes juk visi likę finalinėse kovose dainuojame gerai“,- sako Gabija, išduodanti jog savo pasirodymui ruošia išskirtinį choreografinį šou, kurį žiūrovai galės pamatyti jau šį sekmadienį 19:30 per LNK.

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.