„Lietuvos balsą“ užkariauti bandys Didžiosios Britanijos atlikėja ir prodiuserė  – lietuvė Klaudia Keziah

„Lietuvos balsą“ užkariauti bandys Didžiosios Britanijos atlikėja ir prodiuserė  – lietuvė Klaudia Keziah

 Įspūdinga egzotiška išvaizda ir neeilinis balso tembras – viena ryškiausių „Lietuvos balso“ dalyvių Klaudia Keziah paliko didžiulį įspūdį aklųjų perklausų žiūrovams scenoje. Pažvelgus į išskirtinių bruožų atlikėją sunku patikėti, jog ji – lietuvė.

 

Nuo penkerių metų persikėlusi gyventi į Didžiąją Britaniją, Klaudia Petrauskaitė ten atrado muziką. Dabar ji – Londone gerai žinoma atlikėja ir prodiuserė, sceniniu vardu Klaudia Keziah, kurianti dainas ne tik sau, bet ir kitoms scenos žvaigždėms. Kodėl savo šalyje jau žinomai atlikėjai prireikė projekto Lietuvoje? Klaudios norai – nuoširdūs.

 

„Kadangi esu lietuvė, tačiau gyvenu Anglijoje, norėjau sugrįžti į tėvynę ir supažindinti Lietuvą su savo kūryba. Manau svarbu nepamiršti tevynės, noriu, kad mano muzika suvienytų tiek išeivijos lietuvius, tiek ir gyvenančius čia. Mano muzikinis kelias prasidėjo dar Lietuvoje, Anglijoje jį tęsiau ir atlikau „namų  darbus”, o dabar grįžtu į tėvynę išlaikyti „egzamino”. Tikiuosi, kad projekto mokytojai ir šalies publika taps mano savotikška komisija ir mano padarytą darbą įvertins teigiamai“,- šypsosi atlikėja.

 

Penkerių metų su tėvais išvykusi gyventi į Angliją, atlikėja į Lietuvą sugrįžo būdama aštuonerių ir čia trejus metus gyveno su močiute, kad išmoktų skaityti, rašyti ir kalbėti lietuviškai. Būtent tėvynėje Klaudia susižavėjo ir muzika.

 

„Lietuvoje lankiau muzikos mokyklą,  grojau violančele ir pianinu. Vienuolikos metų sugrįžusi į Angliją, toliau tęsiau violančelės pamokas, mokiausi muzikos koledže, o vėliau studijavau muziką universitete. Dainuoti pradėjau tik septyniolikos, iki tol niekada nežinojau, kad norėsiu tapti dainininke ar kad išvis moku dainuoti“,- pasakoja Klaudia.

 

Šiuo metu Klaudios muzikinis gyvenimas Anglijoje spalvingas – ji ne tik įrašinėja naujus savo kūrinius, aktyviai koncertuoja, tačiau ir dirba su kitais artistais ir didžėjais iš visos Europos, kaip muzikos prodiuserė bei dainų autorė.

 

„Kas tris mėnesius išleidžiu naujas savo dainas su vaizdo klipais. Nuolatos turiu koncertų ar interviu visoje šalyje. Kartu esu dirbusi su daugiau nei 12 skirtingų atlikėjų, kuriu jiems muziką ir dainas“,- pasakoja Klaudia.

 

Elektroninės ir soul stiliaus muzikos atlikėja ir kūrėja sako, jog dabartinis jos tikslas – praplėsti savo gerbėjų ratą, kad apie jos muziką sužinotų ne tik tautiečiai, bet ir visas pasaulis. Didžiausia merginos svajonė – laimėti „Grammy“ muzikos statulėlę ir tapti pasaulinio lygio artiste, kuriančia dainas iki pat senatvės.

 

„Lietuvos balso“ dalyvė nustebina ir kitais intriguojančiais faktais – dar visai neseniai savo jėgas ji išbandė ir kaip kino aktorė, atlikusi atraeilį vaidmenį šiais metais pasirodysiančiame Holivudo filme „Madness in the method“.

 

„Filmavausi kartu su kino legendomis Jason Mewes, Teri Hatcher, Danny Trejo ir kitais. O vėliau gavau pasiūlymą, kad mano dainas režisierius norėtų naudoti kituose savo filmuose“,- džiugesio neslepia Klaudia.

 

Kaip profesionaliai atlikėjai ir muzikos prodiuserei seksis „Lietuvos balso“ šeštojo sezono „aklųjų perklausų“ metu, televizijos žiūrovai išvysti galės jau šį sekmadienį 19:30 per LNK.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.