Lietuvoje pradedamas unikalus ir pasaulyje sėkmingai nuskambėjęs projektas –  „Lietuvos balsas. Vaikai”

Lietuvoje pradedamas unikalus ir pasaulyje sėkmingai nuskambėjęs projektas –  „Lietuvos balsas. Vaikai”

 

Unikalus, pasaulinės šlovės susilaukęs ir mūsų šalyje ilgai lauktas projektas, pagaliau žengia į Lietuvą. Visame pasaulyje išgarsėjęs, kaip vienas žiūrimiausių muzikinių projektų, tūkstančiais galingų vaikų balsų prie ekranų prikaustęs milijoninę žiūrovų auditoriją, pagaliau galimybę parodyti savo balsus suteiks ir talentingiausiems šalies vaikams, naujame „Lietuvos Balsas. Vaikai“ projekte.

 

„Džiaugiuosi, kad pagaliau žiūrovams galėsime pasiūlyti unikalų, emocingą, viso pasaulio pamėgtą televizijos konkursą, kuriame profesionalioje scenoje varžosi talentingi dainuojantys vaikai. Kad tai ypač laukiamas projektas, liudija nuolat mus pasiekiančios žinutės „Lietuvos balso” paskyroje Facebook, žmonės teiraujasi, kada gi pagaliau bus Lietuvos balsas su vaikais. Dažnai susidurdavome su situacija, kai talentingiems dainininkams negalėdavome atverti Balso scenos vien dėl amžiaus cenzo. Žinau, kad Lietuvoje daug labai gabių vaikų, su džiaugsmu visų jų lauksime Lietuvos balse”,- džiaugiasi Kūrybos namų ELITAZ prodiuseris Gediminas Jaunius.

 

Dar praėjusį ketvirtadienį geriausių Lietuvoje radijo ir televizijos laidų apdovanojimuose „Pragiedruliai”, “Lietuvos balsas” buvo išrinktas ir apdovanotas, kaip geriausias 2017 metų televizijos pramoginis projektas.  Jau šeštąjį sezoną šį rudenį pradėsiančio „Lietuvos balso” ir  naujojo „Lietuvos balsas. Vaikai” prodiuseris Gediminas Jaunius intriguoja apie pagrindinius šių dviejų projektų skirtumus.

 

„Nors šiame šou pasirodys vaikai, tai plačiai auditorijai skirtas produktas, kurio taip nekantriai laukia Lietuvos balso gerbėjai. Žinoma, šiame šou bus visko, ką atneša vaikai – jautrumo, meilumo ir žaismingumo. Vienintelis ryškus skirtumas – scenoje matysime ne suaugusius, o vaikus nuo 7 iki 14 metų. Visa kita –  taip pat rimta, kaip ir suaugusių Balse: tokia pati scenografija, profesionalus šou dizainas, ryškiausios žvaigždės”,- sako Gediminas Jaunius.

 

Prodiuseris išduoda pirmąsias detales – naująjį projektą ves Rolandas Mackevičius, o mokytojų kėdėse sėdės trys muzikos žvaigždės: „Tai bus smagi ir truputį netikėta kompanija, kurioje išvysime ir jau matytus mokytojų veidus, tačiau bus ir naujienų.” 

 

Pirmieji naujojo projekto „Lietuvos balsas. Vaikai” etapai bus filmuojami jau šią vasarą Palangoje, o grandiozinis projekto finalas įvyks kitų metų vasarį.

 

„Po aklųjų perklausų ir dvikovų etapų, žiūrovų lauks jaudinantis projekto finalas, kurį LNK televizija tiesiogiai transliuos vasario 24 dieną”,- atskleidžia Gediminas Jaunius.

 

Projekto kūrybinė komanda kviečia visus savo balsais nustebinti galinčius vaikus ir jų tėvus, pildyti registracijos anketas jau dabar portale www.lnk.lt.  

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.