Liepa

Charizmatiška atlikėja Liepa dar tik pradeda atskleisti savo talentus didžiojoje scenoje, bet jau spėjo užkariauti ne vieno žiūrovo širdį.

 

“Lietuvos balsas” finalininkė žavi savo išskirtiniu skambesiu, drąsa ir kūrybiniais sprendimais scenoje. Artistiškumu ir originalumu pasižyminti atlikėja ne tik puikiai dainuoja ir šoka, ji taip pat kuria muziką ir rašo dainų tekstus. Kaip pati atlikėja sako, muzika jai visas pasaulis, todėl nenuostabu, jog gyvenime jos tiek daug visur ir visada. Liepa jau yra išleidusi savo pirmąjį singlą “Truputį” prie kurio prisidėjo Donatas Montvydas ir Tomas Narkevičius (Free Finga).

 

“Šis pirmasis profesionalus soul, r&b stilistikos singlas – „Truputį“, rašėsi gan lengvai, nepaisant to, kad turėjome labai ribotą laiką, vien tik dėl to, kad pati dainos idėja ir istorija yra man labai artima ir intymi. Pirmiausiai buvo sukurtas „catchy“ priedainis, kuris yra apie prisilietimo ir fizinio artumo pasiilgimą. Pati esu žmonių žmogus, man patinka kai kitas šypsosi, apsikabina, todėl žodžiai „truputį arčiau, truputį lėčiau“ automatiškai atspindi tokių mažų, bet svarbių momentų neįvertinimą.”

 

Muzikinis žanras –  R&B, SOUL, HIP-HOP

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.