Leonas Somovas šokiruotas – „Lietuvos balse“ gali netekti abiejų dalyvių

Leonas Somovas šokiruotas – „Lietuvos balse“ gali netekti abiejų dalyvių

 

 

Šiandieną tiesiogiai iš Šiaulių arenos vyksta „Lietuvos balso“ pusfinalis, kuriame Eglė Jurgaitytė, Grėtė Eitmantytė, Gerda Šukytė, Gabriela Ždanovičiūtė, Nombeko Auguste Khotseng ir Žygimantas Matulas kaunasi dėl galimybės patekti į finalą

 

Pirmieji šešių dalyvių pasirodymai jau nuskambėjo, dalyviai surengė nepamirštamus šventinius pasirodymus, sukėlusius areną ant kojų. Šiam vakarui dalyviai paruošė net po du specialius šou, kuriais bando išsikovoti žiūrovų palaikymą ir patekti į finalą, įvyksiantį kitą sekmadienį Palangoje.

 

Visos laidos metu, žiūrovai balsuoja tiesiogiai, o dalyviai gali matyti tarpinius jų balsų rezultatus. Šį kartą jie itin nustebino Leono Somovą – jo abu dalyviai Nombeko Augustė ir Žygimantas – lentelės apačioje.

 

„Man labai plyšta širdis, kad taip mažai balsuoja už mano dalyvius“,- nesupratęs, kaip favoritais praėjusį sekmadienį buvę Nombeko Augustė ir Žygimantas, laidai įpusėjus, gali būti balsavimo lentelės apačioje.

 

Po šiandienos Leonas Somovas į finalą gali žengti vienas, be galimybės kartu su dalyviu iškovoti pagrindinį prizą. Ar taip ir bus – priklausys tik nuo žiūrovų balsų, kuriuos Leonas Somovas visaip bando pakreipti į savo dalyvių pusę.

 

„Jei iškrentu, pagaliau atšvęsiu visus šiuos metus, nes tokių spalvingų dar nesu turėjęs, o pasiekimais reikia pasidžiaugt“,- sako Žygimantas Matulas, tačiau vis tik tikisi, kad jo antrasis pasirodymas žiūrovų nuomonę pakeis. Ar tokiems balsams įtakos galėjo turėti tai, jog Žygimantas į šią savaitę vykusią repeticiją atėjo nepasiruošęs, o Leonas Somovas reportaže išreiškė abejonę ar jis tikrai vertas finalo? Dalyviui lieka tik spėlioti ir laukti ar žiūrovai pakeis savo sprendimą.

 

Tuo tarpu Nombeko Augustė žino, jog tokie rezultatai, kuomet ji balsavimo pradžioje būna lentelės apačioje  – ne pirmą kartą ir tiki, kad ją palaikantys, palikti projekto jai dar neleis ir savo sprendimą pakeis po antrojo jos pasirodymo scenoje.

 

„Praėjusio sekmadienio jos pasirodymas buvo pirma vieta. Net pats Egidijus Dragūnas man paskambino ir sveikino. Tikiu, kad šiandieną žiūrovai ją nuves tiesiai į finalą“, – viliasi Leonas Somovas.

 

Ar Leonui Somovui pavyks išsaugoti abu dalyvius – jau dabar tiesiogiai per LNK.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.