Leonas Somovas ruošiasi naujam Lietuvos Balso sezonui: „Galvoju apie kitokius pokyčius”

Leonas Somovas ruošiasi naujam Lietuvos Balso sezonui: „Galvoju apie kitokius pokyčius”

Dar šį sausį pasibaigus penktajam „Lietuvos Balso“ projekto sezonui, Leonas Somovas Lietuvoje ilgai neužsibuvo –  antrą kartą stojęs į kovą dėl geriausio balso šalyje šeštame sezone, įkvėpimo naujajam projekto sezonui ieškojo keliaudamas po pasaulį.

 

„Ne mažai laiko praleidžiu Stokholme, kur „Size records“ studijoje dirbame su Highly Sedated, šiuo metu ruošiame dainas antram albumui. Švedija tapo mano antrieji namai. Skandinavija yra puikus įkvėpimo šaltinis, o šiaurė kaip magnetas, su laiku mane traukia vis arčiau ir arčiau savęs. Džiaugiuosi, kad pastaruoju metu galėjau skirti  laiko aplankyti senus draugus Briuselyje, turėjome  gero laiko Amsterdame, aplankėme kelis koncertus“,- įspūdžiais dalinasi Leonas Somovas.

 

„Šiais metais, viena  įdomesnių kelionių buvo į Norvegijos salą Svalbard, tai pati šiauriausia civilizuota vieta, kur baltųjų meškų daugiau, nei nuolatinių gyventojų. Ši sala itin arti poliarinio centro. Norėjosi ryškesnio kontrasto, smarkaus ir geliančio šalčio. Labai gera restartuoti mintis ir įkvėpti, tikrąja ta žodžio prasme, šviežio oro“,- apie įspūdingiausią aplankytą vietą pasakoja geidžiamiausio mokytojo etiketę penktajame „Lietuvos Balso“ sezone įgavęs prodiuseris.

 

Vos spėjęs grįžti Leonas Somovas nusprendė šaltį pakeisti į šiltąją Korsikos saulę. „Tikrai įspūdingas kraštas, nuostabūs vaizdai, jūros gėrybės ir šilti, tik ką nuo medžio skinti, vaisiai viliojo mus grįžti čia ir vėl. Kadangi angliškai šioje saloje šnekėti privengiama, dukroms buvo smagu  mums vertėjauti“,- pasakoja kartu su šeima po pasaulį keliavęs„Lietuvos Balso“  mokytojas.

 

Aplankytos vietos neapsiėjo be nuotykių  – vienu jų tapo drastiškas įvaizdžio pakeitimas. Viešėdamas Korsikoje Leonas Somovas nusiskuto jo įvaizdžio detale tapusią barzdą ir pasiliko tik ūsus. Toks sprendimas tapo juokingas ne tik aplinkiniams, bet ir jam pačiam, todėl atlikėjas nusprendė nusiskusti ir juos. Netekęs barzdos Leonas Somovas tapo sunkiai atpažįstamas.

 

„Būna tokių akimirkų, kai norisi šiokių tokių pokyčių ir tada kenčia barzda. Bet kiekvieną kartą nusiskutęs gailiuosi. Su barzda jaučiuosi patogiau, gal dėl to, kad taip jau būnu daug metų. O šį kartą barzdą nusiskutau, nes norėjau ne tik pokyčių, bet tarsi nusimest seną kailį ir užsiauginti naują“,- juokdamasis pasakoja Leonas.

 

Projekto mokytojas išduoda, kad įvaizdžio pokyčių galima tikėtis ir šeštajame Balso sezone. „Galvoju apie kitokius pokyčius, bet juos pasiliksiu „Lietuvos Balso“ filmavimams, kad būtų dar smagiau“,- intriguoja Leonas Somovas.

 

Jau birželio 22, 23 ir 25 dienomis vyksiančiose pirmuosiuose „Aklųjų perklausų“ filmavimuose Palangoje, pamatyti naująjį šeštojo sezono mokytojų sąstatą: Leoną Somovą, Donatą Montvydą, Ingą Jankauskaitę bei Justiną Jarutį ir būsimas scenos žvaigždes, projektui dar nepasiekus televizoriaus ekranų, pirmieji kviečiami visi Palangos miesto gyventojai ir svečiai.

 

Processed with VSCO with b5 preset

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.