Leonas Somovas prakalbo apie paslaptingiausią metų vakarėlį Vilniuje: „Pasiduosiu avantiūrai ir aš“

Leonas Somovas prakalbo apie paslaptingiausią metų vakarėlį Vilniuje: „Pasiduosiu avantiūrai ir aš“

 

Artėjant kalėdiniam laikotarpiui, savo darbus ir pramogas planuoja ir „Lietuvos balso“ mokytojai. Antrus metus projekto mokytojo kėdėje sėdintis Leonas Somovas, sako, jog šių metų šventinis laikotarpis bus ypatingas ir drąsiai atskleidžia savo planus.

 

Vienas garsiausių prodiuserių ir didžėjų Lietuvoje Leonas Somovas sako, jog jo šventinės tradicijos nesikeičia jau daugelį metų – visas šventinis laikotarpis dažniausiai skirtas darbui. Tačiau šie metai bus šiek tiek kitokie.

 

„Mano šventinės tradicijos Kūčių vakarą visuomet būna tokios pat – laikas ir vakarienė su šeima. Tačiau jau eilę metų Kalėdos ir Naujųjų vakaras skirtas darbui. Vis tik šie metai taip susidėliojo, jog šventės pagaliau ir man bus kitokios – pirmą kartą po ilgo laiko Kalėdas galėsiu praleisti su šeima. Kūčių vakarą ramiai negalvoti apie kitos dienos darbus, Kalėdų rytą pagaliau ilgiau pamiegoti, dar daugiau laiko skirti artimiesiems“,- planais dalinasi Leonas Somovas.

 

Vis tik Naujųjų metų vakaras šiemet taip pat bus skirtas ne tik darbui, bet ir pramogai – Leonas Somovas atskleidžia, jog dalyvaus paslaptingiausiame metų vakarėlyje – „Ekspresas į 2019”.

 

Didžiausia metų avantiūra traukinyje, nenuspėjamas scenarijus, naujos patirtys bei įspūdingiausia kelionė metuose, įeisianti į geriausių atsiminimų sąrašą – taip apie paslaptingiausią Naujųjų vakarėlį pusę lūpų kalba organizatoriai kūrybos namai ELITAZ. Kas vyks traukinyje, kokiu maršrutu jis važiuos ir kur nuveš šiai avantiūrai pasiduosiančius svečius – kol kas dar laikoma paslaptyje, o renginio organizatoriai šypsosi  – šios paslapties atskleisti ir nežada.

 

„Visi, kas yra keisti, nurauti, kas mėgsta pramogauti kitaip – šis vakarėlis jiems. Kelionėje į Naujuosius bus visko: netikėtų svečių, nelauktų pakeleivių, pusnuogių šokėjų, akrobatų padavėjų ir daug daugiau. Visi jūsų norai, geismai, svajonės ir nuodėmės čia bus reziumuotos ir pavaizduotos vienokiu ar kitokiu būdu“,- mįslingai apie renginį kalba jį režisuojantis Šarūnas Kirdeikis.

 

Organizatoriai intriguoja –  paslaptyje laikomoje lokacijoje, kuris taps galutiniu kelionės tašku, po vidurnakčio specialų šventinį setą čia gros Leonas Somovas. Pats „Lietuvos balso“ mokytojas patikina, kad vakarėlis žada būti įspūdingas, o dar labiau jį žavi idėja, jog avantiūrai leistis į nenuspėjamą kelionę traukiniu pasidavė ir pats.

 

„Mano pasirodymas prasidės jau po vidurnakčio, tiesą pasakius, organizatoriai kol kas net man pačiam neatskleidžia galutinio kelionės tikslo – lokacijos, kurioje grosiu. Net pats nežinau, ką atneš tas vakaras, bet džiaugiuosi, kad Naujuosius atšvęsti galėsiu su žmona ir visa „Lietuvos balso“ komanda. Visi kartu pasidavėme šiai avantiūrai, leistis į kelionę, apie kurią nieko nežinome“,- sako Leonas Somovas.

 

Į kelionę traukiniu vykti galės vos 250 svečių. Kas bus kiti atlikėjai, pasirodysiantys po Naujųjų metų sutikimo, organizatoriai žada atskleisti netrukus, tačiau viso vakaro,  kelionės programą bei pagrindinį atlikėją, tapsiantį vakaro kulminacija žada laikyti paslaptyje.

 

„Nežinomybė visuomet žavi labiausiai. Jaudinantis jausmas, kuomet negali nieko nuspėti ar suplanuoti ir žinai tik tikslų išvykimo ir grįžimo laiką. Žinantys kūrybos namų „ELITAZ“ braižą, nesumeluos – ką mes tikrai sugebame, tai stebinti ir bet kurį renginį paversti metų įvykiu. Kas mūsų kūrybos namų dar nežino, po šios nakties, sužinos tikrai“,- šypsosi renginį organizuojančių kūrybos namų ELITAZ prodiuseris Gediminas Jaunius. Bilietai į paslaptingiausią vakarėlį metuose jau prekyboje.

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.