Leonas Somovas ir KAIA pristato bendrą kūrinį Sustoja laikas (Meile)

Leonas Somovas ir KAIA pristato bendrą kūrinį Sustoja laikas (Meile)

Sausio pradžioje, „Lietuvos Balse“ gimęs ir pusfinalyje gyvai nuskambėjęs projekto mokytojo ir vieno sėkmingiausių prodiuserių šalyje Leono Somovo ir jo komandos narės KAIA pirmasis bendras kūrinys „Sustoja Laikas (Meile)“, šiandieną skelbia premjerą.

„Noriu pasidžiaugti, kad daina gimė „Lietuvos Balse“. Tai, iš dalies, ir buvo mano tikslas – atrasti talentą ir įrašyti naujų darbų. Padėti jauniems artistams realizuotis muzikiniame pasaulyje. Pirmoji versija, kurią girdėjote projekto pusfinalyje, buvo dar pakankamai darbinėje stadijoje ir tuomet kūrinys nebuvo pilnai užbaigtas. Tačiau dabar, padarėme keletą pakeitimų ir štai – turime pirmą dainą, kuri gimė penktajame Lietuvos Balso sezone“,- nauju bendru kūriniu su buvusia projekto dalyve džiaugiasi Leonas Somovas.

Dar prieš pat pusfinalį, naujam kūriniui tekstą sukūrusi KAIA atskleidė, jog šia daina, pirmą kartą taip atvirai pasakoja apie jausmus savo antrajai pusei. Atlikėja neslepia, kad pirmą kartą dainą atlikusi scenoje su, tuomet dar Leono Somovo komandos dalyvėmis, Paulina Paukštaityte ir Paulina Skrabyte, sulaukė didžiulio dėmesio.

„Sulaukiau labai daug žinučių ir šiaip nekantraujančių komentarų, visi labai laukia, net negaliu patikėti, kad kūrinys dar neišleistas sulaukė tiek dėmesio! Labai gera širdžiai,- džiaugiasi KAIA, patikindama, kad net ir projektui pasibaigus, su Leonu Somovu palaiko tvirtus muzikinius ryšius,- Aš apskritai visuomet labai aktyviai dalyvauju dainos kūrime, todėl Leonas man visada rašydavo, kaip skamba, kas patinka, nepatinka, ko dar trūksta. Esu žmogus, norintis su daina dirbti nuo pat jos sukūrimo iki galutinio suvedimo ir leidybos, smagu, kad Leonas galvoja taip pat ir dalijasi su manimi kiekviena patobulinta smulkmena.“

Pats Leonas Somovas, džiaugdamasis pirmąja premjera su projekte jo komandos nare buvusia KAIA, sako žinantis, jog ji turinti aiškią muzikinę viziją, jau yra muzikaliai subrendusi ir žinanti, ką nori parodyti. Bendrą muzikinį ryšį su KAIA radęs Leonas Somovas, patikina, jog šis jų pirmasis bendras darbas, tikrai neturi būti paskutinis, o jo paties planuose – dar ne viena premjera su naujai atrastomis atlikėjomis.

„Su KAIA planuose bendrų darbų tikrai turime ir ne tik dviese, bet ir su daugiau įvairių atlikėjų. Mano šių metų vienas iš tikslų – bendromis dainoms jungtis su naujais atlikėjais“,- šių metų muzikiniais planais dalinasi Leonas Somovas.

Unikalią galimybę, pirmąjį KAIA ir Leono Somovo bendrą kūrinį išgirsti gyvai, klausytojai turės galimybę jau balandžio 2 dieną, įspūdingame „Lietuvos Balso“ nugalėtojos Monikos Marijos ture su Vilniaus Bigbendu ir Elitaz muzikos grupe, Klaipėdos „Švyturio arenoje“, kur Leonas Somovas ir KAIA pasirodys, kaip kviestiniai svečiai.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.