Leonas Somovas apie Lietuvos balso duetą: „Aš dėl jų padariau daugiau nei reikėjo“

Leonas Somovas apie Lietuvos balso duetą: „Aš dėl jų padariau daugiau nei reikėjo“

 

Jau šiandien LNK televizijos eterį sudrebins paskutinė „Lietuvos balso“ tiesioginė kova, po kurios šeši galingiausi šalies balsai keliaus į pusfinalį ir pirmą kartą pasirodys tūkstantinei žiūrovų miniai Klaipėdos „Švyturio“ arenoje.

 

Praėjusį sekmadienį, tiek mokytojus, tiek visą projekto komandą šokiravo pirmojo etapo rezultatai, po kurių į „pavojingą“ zoną pateko favoritėmis laikytas KAIA ir Paulinos Paušktaitytės duetas. Tokia žinia buvo netikėta ir pačioms merginoms.

 

„Kai patekome į pavojingą zoną, buvo baisu, bet dar baisiau buvo, kai stovėjome ant scenos ir liko viena vieta praeiti į kitą etapą, tada tikrai maniau kad iškrisime, jau buvau susitaikiusi su ta mintimi“,- praėjusios laidos baimės akimirkomis dalinasi dueto narė Paulina.

 

Kodėl žiūrovų palaikymo duetas nesulaukė tiek, kiek tikėjosi, merginos gali tik spelioti – ar kaltas buvo SEL dainos pasirinkimas, ar faktorius, jog žiūrovai galėjo manyti, kad merginos ir taip sulauks palaikymo, nes yra lyderės. Vis tik KAIA turi savo versiją, dėl tokių rezultatų. „Galiu tik daryti prielaidas, kad galbūt mūsų auditorija tiesiog neturi televizorių, mat YouTube peržiūras renkame gausiai“,- sako KAIA.

 

Merginų mokytojas Leonas Somovas dėl tokių rezultatų taip pat buvo suglumęs: „Aš dėl jų padariau daugiau nei reikėjo, dabar manau viskas priklausys nuo jų pačių pastangų“. Tačiau merginos vis dar liko projekte, o šį sekmadienį, pavojingoje zonoje atsidurti nebežada.

 

„Šį sekmadienį mes šausime tikrą šou bombą, ką ir galime geriausiai padaryti ir kas žmonėms labai patinka! Vėl stengsimės parodyti save kitokiame amplua, kaip tik galima įvairesnėmis spalvomis, kad žmonės pamatytų, jog mes galime būti visiškai kitokios ir įvairios, kad šiame projekte galime atnešti tiek daug spalvų, ko, galbūt, negali kiti dalyviai“,- užtikrinta savimi sako Paulina Paukštaitytė.

 

„Mes kaip visada einame link geriausio, profesionalaus sceninio vaizdo, pasirodymo, galiu, išduoti, kad šįkart bus daug fizinio darbo scenoje, dainuoti ne pats lengviausias kartas, bet mes su Paulina priimame iššūkius, nes norim žiūrovui surengti ne tik koncertą, bet ir visą šou. Tokiu būdu dar ir paagituosime ir rinktis sveiką gyvenseną“, – šypsosi KAIA, išduodama, kad pasirodymo metu, scenoje merginoms asistuos ne tik šokėjai, bet ir sportininkai.

 

Paskutinė šiais metais „Lietuvos balso“ tiesioginė kova, po kurios išaiškės, kurie dalyviai keliaus dainuoti į arenas, jau šiandien 19:30 per LNK.

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.