Leonas Somovas apie egzotiškosios Nombeko Augustės pasirodymą: „Aš beveik apsiverkiau“

Leonas Somovas apie egzotiškosios Nombeko Augustės pasirodymą: „Aš beveik apsiverkiau“

 

Šį sekmadienį LNK eteryje pasirodys paskutinė „aklųjų perklausų“ etapo laida, kurioje dar penkiolika naujų ir įspūdingų balsų bandys užimti vos kelias paskutines vietas, likusias mokytojų komandose. Gero balso šį kartą neužteks, mokytojai savo kėdės atsuks tik patiems geriausiems.

 

Nepamirštamą ir šiurpuliukų vertą pasirodymą dovanos ir įspūdingos egzotiškos išvaizdos Nombeko Auguste Khotseng. Afrikietiško kraujo turinti atlikėja daugelį nustebina prakalbusi lietuviškai ir prisistačiusi lietuvišku Augustės vardu.

 

„Draugai nuo pat vaikystės mane vadindavo Auguste, pirmo vardo visai nenaudojau be to, kad jis buvo įrašytas pase ir kituose oficialiuose dokumentuose. Tačiau pastaruoju metu prisistatau, kaip Nombeko, taip vadinsiuosi ir kaip atlikėja. Pirmą vardą išrinko tėtis. Jis kilęs iš Pietų Afrikos respublikos. Tiek „Augustė“, tiek „Nombeko“ reiškia pagarbą“,- apie savo šaknis ir vardo kilmę pasakoja dalyvė.

 

„Lietuvos balsas“ – nėra pirmasis dalyvės žingsnis didžiosios scenos link. Dar praėjusiais metais ji dalyvavo „Eurovizijos“ atrankoje kartu su ketvirtojo sezono „Lietuvos balso“ nugalėtoja Kotryna Juodzevičiūtė, kaip atlikėjos back vokalistė. Prieš tai – Nombeko Augustė savo jėgas išbandė ir kitose muzikiniuose televizijos projektuose, tačiau šiems, dalyvės nuomone, net nėra ko lygintis su nauja patirtimi „Lietuvos balse“.

 

„Lietuvos balsas tobuliausia muzikantui, norinčiam pasiekti publiką, platforma. Ji turi daug puikų aspektų: žmonės gauna galimybę dirbti ir konsultuotis su profesionalais, tobulėti besimokydami vieni iš kitų ir dainuoti matant daugybei žmonių. Vos prieš metus į muzikinio pobūdžio projektus norėdavau eiti tam, kad mane pamatytų ir, kad žinotų, kas esu. Labai džiaugiuosi, kad tokių minčių nebėra. Atėjau į projektą ne tam, kad nugalėčiau, ne todėl, kad noriu išsiaiškinti, už ką blogesnė ar geresnė esu. Atėjau norėdama pasiekti ir paliesti žmones, per muziką papasakoti istorijas ir pasakyti tai, kas mano mintyse“,- sako antrus metus džiazą studijuojanti Nombeko Augustė.

 

Dalyvė sako, jog anksčiau jos tikslas ir svajonė buvo žinomumas, šlovė ir pasaulinė scena. Tačiau neseniai Nombeko Augustė savo tikslą permąstė iš naujo.

 

„Supratau, kad toje svajonėje nėra tiek jau daug vietos muzikai. Sakyčiau, kad tikslas yra pasiekti, įkvėpti ir  įtraukti žmones, sudominti juos taip, kad klausytų ne tik muzikos abstrakčiai, bet ir istorijos, kurią ji pasakoja“,- sako dalyvė, kuri savojo tikslo Balso scenoje tikrai pasieks – mokytojai dalyvei plos atsistoję ir neslėps, jog tai bene pirmasis pasirodymas projekte privertęs jų oda bėgioti šiurpuliukus, o dėl dalyvės kautis kaip niekada stipriai.

 

„Kai tokios žmonių reakcijos pradiniam etape, aš neįsivaizduoju, kas darysis vėliau. Čia yra kosmosas. Aš beveik apsiverkiau. Šiais metais, šiame sezone toks laimingas dėl dalyvės dar nesu buvęs“,- emocijų neslėps Leonas Somovas.

 

„Klausimas, kas labiau ką temps, mokytojai tave, ar tu mokytojus. Yra dalyviai, kuriems reikia viso projekto metu padėti, o yra tokių kaip tu, kuriems tiesiog reikia duoti kelią, kad eitų ir pasiimtų savo pergalę“,- dalyvės talentą ir profesionalumą girs Donatas Montvydas.

 

Koks bus Nombeko Augustės kelias projekte, kuo pasibaigs visus sujaudinęs dalyvės pasirodymas ir kokia kova dėl šios dalyvės užvirs tarp mokytojų – jau šį sekmadienį 19:30 per LNK.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.