Leon Somov apie „Lietuvos balsą”: turėsime kokybišką aukšto lygio produktą

Leon Somov apie „Lietuvos balsą”: turėsime kokybišką aukšto lygio produktą

 

Vienas didžiausių muzikos autoritetų Lietuvoje, elektroninės muzikos kūrėjas ir prodiuseris Leon Somov tapo didžiausiu netikėtumu, paskelbus visus penktojo „Lietuvos balso” sezono mokytojų vardus. Pats Leon tikina, kad mokytojo amplua jam visiškai naujas, tačiau džiaugiasi priėmęs iššūkį padėti naujiems talentams atrasti savo kelią muzikoje.

 

Leonas neslepia – buvimas eteryje ir būtent mokytojo rolėje verčia nerimauti: „Jaučiu jaudulį. Niekada gyvenime neturėjau tokios patirties. Bet pats jausmas geras”. Tačiau net ir niekada nebuvęs mokytojo amplua, Leon užtikrintas, kad jo muzikinė ir prodiusavimo patirtis, būsimus penktojo sezono dalyvius leis įvertinti iš kitos, nei jo kolegų, pusės,  „Turiu daug patirties dirbant su muzika, skirtingais vokalistais ir jų prodiusavimu, todėl į dalyvius galėsiu pažiūrėti tiek iš atlikėjo, tiek iš prodiuserio pusės ir tikrai turėsiu ką pasakyti”.

 

Vienam žymiausių muzikos prodiuserių Lietuvoje, įvardinti kriterijus, kurie jam svarbiausi atrandant sėkmingus atlikėjus nėra sunku. „Man labai yra svarbu stilistika, kaip žmogus pasirenka atlikti savo dainą, kaip ją interpretuoja ir kaip pritaiko aranžuotę. Svarbu ir tai, kaip atlikėjas jaučiasi pasirinkęs savo kūrinį ir ar jį tikrai pasirinko pagal savo balso galimybes”.

 

Jau nuo birželio 26 dienos prasidės „Lietuvos balso” aklųjų perklausų filmavimai, kuriuose Leon Somov, kartu su Donatu Montvydu, Džordana Butkute ir Inga Jankauskaite, bei šimtais susirinkusių žiūrovų pirmą kartą išgirs atrinktųjų talentų balsus. Leon Somov patarimas būsimiesiems dalyviams paprastas ir aiškus: „Būkite savimi ir nesistenkite būti kažkuo, kuo nesate. Mažiau klausykite, ką sako aplinkiniai žmonės, jei jau apsisprendėte kažką padaryti – neabejokite, darykite iki galo”. O naujojo sezono taip laukiantiems žiūrovams Leonas pažada: „ Turėsime kokybišką aukšto lygio produktą”.

 

Iki pat aklųjų perklausų pradžios ir po jų, „Lietuvos Balso“ „Facebook“ paskyroje, kiekvieną šeštadienį, penktojo sezono reporterė Agnė Juškėnaitė kalbins projekto mokytojus, kurie žada atsakyti į visus būsimiesiems dalyviams ir žiūrovams dominančius klausimus. Ateinančius tris savaitgalius, savo atsakymus apie būsimą projektą žiūrovams skirs Donatas Montvydas, Džordana Butkutė ir Inga Jankauskaitė.

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.