Kultiniai apdovanojimai „Vaikų balsas“ sugrįžta į TV3 eterį.

Kultiniai apdovanojimai „Vaikų balsas“ sugrįžta į TV3 eterį.

Birželio 1-ąją TV3 televizija tiesiogiai iš Vilniaus “Siemens” arenos transliuos apdovanojimus „Vaikų balsas 2017”. Tądien paaiškės, kokie atlikėjai ir visuomenėje žinomi žmonės tapo pačiais vaikų mėgstamiausiais. Jau netrukus visi norintys galės atiduoti savo balsą už mylimiausius žmones, taip pat dainas, filmus, knygas net keturiolikoje kategorijų. Renginio dieną Vilniuje atidaromas ir vaikų bei jaunimo festivalis ZETFEST, OZO aikštėje šurmuliuosiantis visą savaitgalį.

 

„Vaikų balsas 2011“: prasideda kovos dėl „Vaikų metų grupės“ titulo

                           Nuotrauka iš TV3 archyvo.

„Džiaugiamės galėdami sugrįžti prie kultinio “Vaikų balso” kūrimo. Apdovanojimai sugrįžta atsinaujinę ir apsivilkę šiandienei jaunajai kartai priimtiną rūbą. Rengiame labai spalvingą šou, kuriame Lietuvos scenos žvaigždės pasirodys kaip vaikų mylimi kino ir televizijos herojų personažai”. – atskleidžia kūrybos namų ELITAZ prodiuseris Gediminas Jaunius.

 

Netrukus internetinėje svetainėje www.tv3.lt bus paskelbtas balsavimas. Nuo balandžio 24 d. visi kviečiami siūlyti savo favoritus apdovanojimų nominacijoms. Apžvelgus kiekvienos nominacijos balsavimo rezultatus, kiekvienoje kategorijoje bus išrinkti trys žmonės arba objektai, surinkę daugiausiai vaikų balsų. Antrojo balsavimo etapo metu paaiškės nugalėtojai, kurie ir bus apdovanoti ceremonijos metu.
Apdovanojimų ceremonija paskelbs pradžią naujai startuojančiam vaikų ir jaunimo festivaliui ZETFEST, kuris šurmuliuos OZO aikštėje visą šventinį savaitgalį. Festivalio ZETFEST iniciatyvos ir veiklos bus skirtos visai šeimai. Lankytojai bus kviečiami į pramogų, technologijų, meno ir edukacijos erdves.

 

„Matėme poreikį kokybiškam ir šiuolaikiškam festivaliui, kuris būtų skirtas vaikų ir paauglių poreikiams. Idėją plėtojome keletą metų. Džiaugiamės, kad prisijungus prekybos ir pramogų centro OZAS komandai, su kuria kartu esame įgyvendinę ne vieną sėkmingą projektą, ši idėja tampa tikrove” – sako festivalio prodiuseris Gediminas Jaunius.
Festivalio organizatoriai pasistengė sukurti tokią programą, kuri leistų į vieną erdvę sujungti platų veiklų spektrą. Čia bus visko – nuo meno iki sporto, veiklų vaikams ir stilingų pramogų jaunimui. Festivalio metu bus gausu intriguojančių susitikimų su Z kartos lyderiais. Tai socialiai atsakingas projektas, kuriame svarbią dalį užims pelno nesiekiančios organizacijos ir socialiai atsakingos iniciatyvos. Norintys prisijungti prie festivalio programos, kviečiami registruotis el.adresu: namai@elitaz.lt

 

Iškilmingą apdovanojimų ceremoniją „Vaikų balsas 2017“ TV3 tiesiogiai iš Vilniaus Siemens arenos transliuos birželio 1 dieną. Pirmuosius bilietus pigiau jau dabar galima įsigyti “Tiketoje” – www.tiketa.lt.

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.