Kristina Radžiukynaitė sieks tapti „Lietuvos balso“ reportere: „mano tikslas nėra pigaus populiarumo vaikymasis“

Kristina Radžiukynaitė sieks tapti „Lietuvos balso“ reportere: „mano tikslas nėra pigaus populiarumo vaikymasis“

 

 „Lietuvos Balso“ projekto penktajame sezone sužibėjusi žinoma miuziklų žvaigždė Kristina Radžiukynaitė, projektui pasibaigus sustoti nežada – ji naujos LNK televizijos laidos veidas, o šiandieną sau meta dar vieną iššūkį tapdama pretendente į šeštojo „Lietuvos Balso“ sezono reporterės vietą.

 

Jau kovo 23 dieną, Kėdainiuose vyksiančiame Monikos Marijos koncertiniame ture, dėl kelialapio į reporterių kovų finalą ji susikaus su dar viena žinoma socialinių tinklų žvaigžde, kurios vardo kūrybinė komanda kol kas neatskleidžia.

 

„Dalyvauti reporterio atrankoje buvo labai spontaniškas sprendimas, kurio tikrai nesigailiu. Gyvenimas trumpas, kodėl ne? Labai ilgai buvau nelaiminga vien todėl, kad norėdavau, bet nebandydavau. O dabar aš noriu, ir pabandysiu“,- tvirtai sako Kristina.

 

Buvusi penktojo „Lietuvos Balso“ projekto dalyve, mergina užtikrinta – projektą ji pažįsta daug geriau nei bet kuris kitas pretendentas ir tai  – jos pagrindinis pranašumas prieš kitus.

 

„Aš tikrai nuoširdžiai myliu šį projektą. Aš myliu sceną, kiekvieną jos kamputį, kameras, muziką ir jos galią. Buvau ir kitoje barikadų pusėje, žinau kaip viskas vyksta, pažįstu komandą, todėl ieškoti ryšio su dauguma nereikėtų. Puikiai žinau kaip jaučiasi dalyviai ir ko jų paklausti, kaip nuraminti ar paguosti. Iš tiesų, net norėčiau prisidėti prie pozityvo užkulisiuose, įkvėpti dalyviams drąsos, prajuokinti ar kartu pakvailioti. Juk aš arlekinas, mano turbūt tokia misija šiame gyvenime“,- juokiasi Kristina Radžiukynaitė.

 

Pasibaigus „Lietuvos Balsui“ mergina ilgai ilsėtis neketino, o noras būti scenoje ar nuolatos apsuptai kamerų, paskatino ją ryžtis naujam projektui.  

 

„Šiuo metu filmuojuosi LNK laidoje „Ekranai”, dalyvauju „Lietuvos Balso“ ture po Lietuvą, ir užsiimu dar krūva reikalų, bet aš visada norėjau išnaudoti laiką maksimaliai, ir apskritai, esu iš žmonių, kurie be veiklos, yra kaip be rankų, todėl esu laiminga, kaip niekada“,- sako Kristina Radžiukynaitė.

 

Ir nors atlikėjos muzikinis gyvenimas šiek tiek stabtelėjo, Kristina patikina, kad muzika į jos gyvenimą dar tikrai sugrįš.

 

„Muzikiniai planai niekur nedingo, tiesiog šiuo metu truputį kitaip susidėliojau prioritetus. O apie mano muziką netolimoje ateityje, manau, tikrai išgirsite. Tikrai žinau kas esu ir ko noriu, bet dar geriau žinau, jog nenoriu „bet kaip”. Todėl neskubu ir mėgaujuosi gyvenimu, tikėdama, jog likimas sudėlios viską taip, kaip reikės“,- užtikrinta Kristina Radžiukynaitė.

 

Iškart po projekto, į televizijos ekraną sugrįžusi Kristina Radžiukynaitė sako, jog tai padarė tikrai ne dėl to, kad žiūrovas nespėtų jos pamiršti. Kiekvienas jos pasirinkimas – tai noras užsiimti veikla, teikiančia džiaugsmą.

 

„Aš asmeniškai, tikrai nebijau būti pamiršta. Mano tikslas nėra pigaus populiarumo vaikymasis, aš tiesiog noriu daryti tai, kas man teikia džiaugsmą, kur jaučiuosi gyva. Išgarsėti galima ir dėl vienos nakties nuotykio realybės šou, bet aš lygiuojuosi į žmones, kurie pelnytai užsitarnavo vardą. Pirmiau sunkus darbas, po to šlovė“,- sako Kristina.

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.