Kristina Radžiukynaitė, Justinas Lapatinskas ir Tomas žaibus atskleidė, kaip atrodytų jų „Tinder“ profiliai

Kristina Radžiukynaitė, Justinas Lapatinskas ir Tomas žaibus atskleidė, kaip atrodytų jų „Tinder“ profiliai

Jau kitą ketvirtadienį  Vilniaus publikai pirmą kartą prisistatys humoristinis, Ramūno Cicėno režisuojamas miuziklas „Meilutė“, kurio siužetas ne vieną žiūrovą privers ne tik juoktis, bet ir dažnoje situacijoje atpažinti save, išgyventi jausmus ir potyrius, kurie kiekvienam bus artimi ir pažįstami.

 

„Norime specialiai suaštrinti kiekvieną gyvenimišką situaciją: konfliktus, pykčius, susitaikymus, pasimatymus. Negalėčiau tiksliai pasakyti, kokiai būtent auditorijai yra skirtas šis miuziklas, juk negali paskirstyti, kuri muzika, kuriai auditorijai tinka. Nors dabar galvoju, kad bus viena vieta, kur muzika ir daina bus tikrai ne vaikams…“,- pikantišką detalę išduoda režisierius Ramūnas Cicėnas.

 

„Paskutinės pasiruošimo dienos ir galiu pasakyti, jog šį miuziklą kiekvieną dieną aš vis dar pamatau kitaip, kiekvieną dieną atrandu kažką naujo net toje pačioje Meilutėje ir manau, kad iki pat premjeros ji pati dar ne kartą pasikeis, kol žiūrovą pasieks galutinis šio personažo išpildymas“,- apie savo personažą likus vos savaitei iki premjeros pasakoja pagrindinė atlikėja Kristina Radžiukynaitė. Apie nuolatinę kaitą pasiruošime kalba ir pats režisierius, atskleisdamas ir vieną intriguojančią detalę: „Nežinau dar iš tikrųjų, kas dieną galvoju, ar tą Meilutę pabaigoje palikti gyvą ar ne, kartu su prodiuseriais vis dar sprendžiame – nusipelnė ji gyventi ar nenusipelnė“,- juokdamasis intrigą palieka R. Cicėnas.

 

Šiais metais, „Meilutę“ ruošiantis Jaunimo miuziklo teatras nusprendė atskleisti dar daugiau pasiruošimo detalių ir sukūrė video dienoraščių seriją, išduodančią atlikėjų gyvenimo ir darbo užkulisius bei padedančią daug geriau pažinti jų personažus. Viena iš šių serijų pagrindiniams miuziklo atlikėjams Justinui Lapatinskui, Tomui Žaibui bei Kristinai Radžiukynaitei, pasiūlė leistis į provokaciją ir nupasakoti, kaip atrodyti kiekvieno iš jų personažų „Tinder“ profilis. Populiari, tačiau prieštaringai vertinama programėlė, daugiausiai šypsenos sukėlė džentelmeniškojo Oskaro vaidmenį atliekančiam Tomui Žaibui, kuris patikino – jo personažas tokioje vietoje meilės neieškotų, nes jo aprašymas tarp kitų profilių atrodytų tiesiog juokingai. „Oskaras, domiuosi rimta literatūra, labiausiai patinka kūriniai apie gyvenimo prasmę. Į pirmąjį pasimatymą rinkčiausi merginą, kuri su manimi norėtų nueiti į bažnyčią“,- savo herojaus profilio aprašymą nupasakoja Tomas Žaibus.

 

Tuo tarpu ką apie savo profilį papasakojo širdžių ėdiką vaidinantis Justinas Lapatinskas ir kodėl jis rekomendavo jam išvis nerašyti, bei kaip šioje programėlėje save mėgintų vaikinams „įbrukti“ saldžioji Meilutės vaidmenį atliekanti Kristina Radžiukynaitė, pamatyti galima naujoje miuziklo video dienoraščio serijoje:

https://www.youtube.com/watch?v=cBKAUXfNNs8

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.