Kristina Radžiukynaitė apie duetą su penkiolikamete Karolina Lyndo: Man teko kovoti su vaiku, kas norėtų atsidurti tokioje situacijoje?

Kristina Radžiukynaitė apie duetą su penkiolikamete Karolina Lyndo: Man teko kovoti su vaiku, kas norėtų atsidurti tokioje situacijoje?

 

Jau šį sekmadienį, „Lietuvos balse“ prasidės naujas projekto etapas – muzikinės dvikovos. Jų metu, kiekvieno mokytojo komandos nariai bus suskirstyti į duetus ir kartu pasirodys ant scenos. Šiame etape, iš dviejų išliks tik vienas, būtent jis ir pateks į dvyliktuką dalyvių, kurie susikaus tiesioginėse kovose jau gruodžio mėnesį.  Būsima laida žada būti viena emocingiausių – įspūdingi duetai šiurpins odą, o iš projekto kris galingiausi ir favoritais laikyti balsais. Tačiau ne visiems projekto dalyviams bus lengva dainuoti duete, su jiems priskirtais partneriais.

 

„Kaip aš galiu kovoti su ja, man tai yra nesuvokiama. Tai yra vaikas, kuriam yra penkiolika metų“,- laidoje sunkių emocijų neslėps Kristina Radžiukynaitė, kurią Leonas Somovas į duetą paskyrė su jauniausia projekto dalyve Karolina Lyndo – ji už Kristiną jaunesnė daugiau nei dešimt metų.

 

„Turėjau kovoti prieš ją, jausmas siaubingas. Iš tiesų iš mano pusės net nebuvo kovos, man ji buvo kaip jaunesnė sesuo, dukra ar draugė, bet tikrai ne konkurentė. Turėjom ne mažai keblumų ir nesklandumų pasiruošimo metu, todėl daugiausiai jaudinausi dėl paties pasirodymo, akimirką net užmiršau, jog pati dalyvauju projekte. Man teko kovoti su vaiku, kas norėtų atsidurti tokioje situacijoje? Ir dar su labai talentingu vaiku! Būtent šis psichologinis momentas mane labai trikdė ir liūdino. Bet kuriuo atveju, tikrai dariau viską ką galėjau, kad pasirodymas būtų toks, koks buvo, dirbom tikrai juodai, verkėm, nemiegojom“,- apie dvikovų etapą pasakoja Kristina Radžiukynaitė.

 

„Kristina daro labai didelį darbą ir labai padeda Karolinai. Tačiau Karolina vis tiek nori veržtis į priekį ir eiti iškart į pirmą vietą. Bet, kad nueiti iki pirmos vietos, reikia išmokti dirbti su kitais“,- apie nelengvą dueto pasiruošima sakys Leonas Somovas ir patvirtins, jog pasiruošimo metu, jaunoji Karolina labai veržėsi būti soliste ir susidoroti su dainavimu duetu jai sekėsi gana sunkiai.

 

„Noriu labai padėkoti Kristinai, nes ji padarė labai daug, kad šis duetas suskambėtų taip, kaip šiandieną išgirdot“,- didžiausių pagyrų už sunkų merginų pasiruošimą, po pasirodymo, kuriam ovacijos skambėjo atsistojus, negailėjo Leonas Somovoas.

 

Projekto komanda pasidalino ir atviru Kristinos pokalbiu su vienu iš laidos redaktorių, kuriame mergina pripažino, jog šioje dvikovoje jai teko atlaikyti ne tik savo pačios jaudulį, bet ir atsakomybę už jaunesnę projekto dalyvę bei nepamiršti, jog, kad ir kaip stipriai ji palaiko Karoliną, tačiau viena iš jų tikrai turės iškristi ir, kad ir kokie šilti būtų merginų santykiai, Kristina negali leisti, kad tai būtų ji pati.

 

Kuo baigsis dramatiška merginų kova, kaip Karolina susidoros su jauduliu, o Kristina su spaudimu, ar sugebės scenoje abi merginos suskambėti kaip tikras duetas bei kuri iš šių dviejų projekto favoričių liks kovoti kituose etapuose, pamatyti bus galima jau šį sekmadienį, 19:30 per LNK.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.