Krepšinio sirgalių kraują grandioziniame K95 šou kaitins aistringa šokėjų dvikova

Krepšinio sirgalių kraują grandioziniame K95 šou kaitins aistringa šokėjų dvikova

Likus kiek daugiau nei dviem savaitėms iki vieno ryškiausių šių metų krepšinio pasaulio įvykių – K95 šou Kauno „Žalgirio“ arenoje – ima aiškėti vis daugiau pikantiškų renginio detalių. Neabejojama, jog iškilmingame populiariausios Lietuvoje sporto šakos jubiliejuje itin daug publikos dėmesio sulauks specialiai šiai šventei ruošiamas reginys – Lino Adomaičio atliekamos dainos „Tavo spalvos“ metu įvyks dviejų didžiausių nesutaikomų oponentų – „Lietuvos ryto“ ir „Žalgirio“ komandų šokėjų choreografinė dvikova.

 

Pirmą kartą šiais metais dailiosios šokių pasaulio profesionalės pasirodys vienoje scenoje, o išskirtinę galimybę tapti dvikovos liudininkais turės visi „Žalgirio“ arenos sirgaliai ir TV3 žiūrovai. Kuri iš visų laikų didžiausių priešininkių taps geriausia – „Lietuvos ryto“ ar „Žalgirio“ šokėjų komanda? Konfrontacijos rezultatai paaiškės jau balandžio 23 dieną.
„Stengsimės, kad tai, ką kursime scenoje, krepšinio sirgaliams įsimintų ilgam“, – patikino „Žalgirio“ šokėjų kapitonė Diana Gandrimė.
Anot jos, pirmą kartą trylika šokėjų, besirengdamos K95 šou, bendradarbiaus su K95 režisieriumi, žinomu choreografu Šarūnu Kirdeikiu.

 

„Tai, ką jis mums yra parengęs, gerokai skirsis nuo to, ką įprastai šokame per krepšinio rungtynių pertraukėles. Šiek tiek gatvės šokių, hiphopo… Truputėlį baugu, bet užduotį tikimės įveikti“, – tvirtino šiemet veiklos dešimtmetį mininčio šokėjų kolektyvo lyderė.
Ryžtingai kovai nusiteikusios ir „Lietuvos ryto“ krepšinio komandos šokėjos. Tą patvirtino jų vadovė Edita Navickaitė.

„Nors krepšinio komandų šokėjos tarpusavyje oficialiai nekonkuruoja, vis tiek pasidomime, kokius pasirodymus jos yra paruošusios naujam sezonui. Juk pasimokyti ar pasisemti idėjų tikrai galima ne tik iš choreografų, su kuriais bendradarbiaujame“, – sakė pašnekovė.
Anot jos, publikai, rungtynių atokvėpio minutėmis stebinčiai šokėjų šou, svarbi ne tik pasirodymo kokybė, bet ir atlikėjų apranga, energija, parinkta muzika.
„K95 bus išskirtinis renginys. Jame tikimės atskleisti dar nematytas savo puses“, – su šypsenomis sakė šokėjų lyderės.

Balandžio 23 d. „Žalgirio“ arenoje rengiamoje krepšinio šventėje vyks ir įspūdingas koncertas, ir bus apžvelgta beveik šimtametė populiariausios Lietuvos sporto šakos istorija, įvertintos labiausiai nusipelniusios krepšinio asmenybės ir komandos, padovanojusios sirgaliams įspūdingiausias pergales ir geriausias emocijas. Kuri rinktinė verta visų laikų geriausios komandos vardo? 2003-ųjų komanda, laimėjusi Europos auksą? Ar 1992 m. olimpinis dvyliktukas, Barselonoje išplėšęs bronzą ir sugrąžinęs Lietuvą į pasaulio krepšinio elitą? Kuris krepšinio treneris vertas visų laikų geriausio stratego titulo? Kas geriausias 95-mečio krepšinio metraštininkas, o kas geriausias komentatorius?

 

Visa tai gali nuspręsti krepšinio sirgaliai, internete balsuodami „Lietuvos krepšinio geriausiųjų rinkimuose.
Į krepšinio istoriją įeisiančio K95 šou metu, su Marijonu Mikutavičiumi priešakyje, 95-mečio geriausieji bus apdovanoti specialioje pagerbimo ceremonijoje, o susirinkusiųjų į Kauno „Žalgirio“ areną lauks ir trys grandioziniai šou, kuriuos kartu su žinomais kviestiniais svečiais ir ryškiausiais krepšinio veidais rengia didžiausios scenos žvaigždės – Linas Adomaitis, Džordana Butkutė ir po dvejų metų pertraukos į Lietuvos sceną sugrįžtantis SEL! K95 šou – čia bus visi! Renginį tiesiogiai transliuos TV3 televizija.

 

Bilietai brangs nuo balandžio 8 d. Nepraleiskite paskutinės galimybės įsigyti pigesnius bilietus!

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.