Kotryna Juodzevičiūtė pristato Eurovizijai skirtą dainą „Love Shadow”

Kotryna Juodzevičiūtė pristato Eurovizijai skirtą dainą „Love Shadow”

2015 metų geriausiu Lietuvos balsu pripažinta Kotryna Juodzevičiūtė, 2017 metus pradeda tvirtai žengdama į Eurovizijos atranką su daina „Love Shadow”.

 

Kotryna neslepia pasitikėjimo nauju kūriniu: „Ši daina išskirtinė, ji turi paslaptį, kažką, ko iki galo ir negali suprasti, bet gali lengvai interpretuojant pritaikyti ir savo istorijai. Ji kitokia, unikali, įsimenanti, turinti ryškų priedainį, kuris nori ar nenori, bet skambės daugelio ją išgirdusių lūpose”. Didelis jaunos atlikėjos pasitikėjimas tiek daina, tiek jos išpildymu tikrai ne veltui –  antrojoje Eurovizijos atrankos laidoje, komisijos jos debiutas įvertintas, kaip  įsimintiniausias, vizualiai geriausias ir labiausiai išpildytas vakaro pasirodymas.

 

„Šviežio oro gūsis Eurovizijos scenoje. Modernu, jaunatviška, veržlu ir kitaip nei daugelio”, – pagrindinius atlikėjos dainos ir pasirodymo bruožus vardina režisūrine bei choreografine atlikėjos pasirodymo dalimi besirūpinantis Šarūnas Kirdeikis, kuris tiki, kad jaunas Kotrynos amžius yra vienas iš jos privalumų scenoje, leidžiančių be jokių praeities nesėkmių ir nepavykusių bandymų, užtikrintai žengti finalo link.

 

Pati Kotryna neabejoja, jog gerus įvertinimus ir didžiulį pačios tikėjimą savo pasirodymu, skatina ir didelis atlikėjos užnugaris, kurį be režisieriaus Š. Kirdeikio palaiko ir kūrybos namų Elitaz prodiuseriai, stilistė Glorija Gžimailaitė,  išskirtiniu futuristiniu Kotrynos kostiumu pasirūpinusi dizainerė Paulina Bražukaitė, vokalo mokytoja Raimonda Tallat-Kelpšaitė, pasirodymo vokaliniu išpildymu besirūpinanti Rosita Čivilytė bei išskirtines video projekcijas sukūrusi Recream komanda.

 

Didžiulis būrys profesionalų užtikrino, kad Kotrynos pasirodymas iš tiesų būtų  apgalvotas iki mažiausių detalių: „Kotryna turi stiprią ja tikinčia ir daug prie kūrinio dirbančią komandą, todėl pasistengėme, kad jau pirmasis išėjimas į sceną būtų kruopščiai išpildytas. Neteisinga būtų manyti, kad užtenka tik puikaus vokalinio atlikimo. Eurovizija yra viskas: vokalas, daina, stilius, choreografija ir vizualinė dalis nuo pat pirmojo atrankos etapo”,- sako Š. Kirdeikis.

 

Antradienio filmavime Kotrynos pasirodymą stebėjęs komisijos narys ir muzikos apžvalgininkas Ramūnas Zilnys, vienintelę problemą atlikėjos pasirodyme įvardino pačio numerio išbaigtumą, nuogąstaudamas, kad tolimesniuose etapuose atlikėja jau nebeturės kuo nustebinti. Šioje vietoje kūrybos namų Elitaz atlikėjų vadybininkė Silvija Jaunienė šypsosi: „Projektus, kurių imamės visada išpildome šimtu procentu, nepriklausomai nuo to, kurioje stadijoje tie projektai yra. Tai ką parodėme pirmoje laidoje, dar tik mūsų projekto pradžia, kišenėje slepiame tikrai ne vieną siurprizą“.

 

https://www.youtube.com/watch?v=nLz6cBEW5aM

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.