Kotryna Juodzevičiūtė pristatė naują dainos „Love Shadow“ versiją

Kotryna Juodzevičiūtė pristatė naują dainos „Love Shadow“ versiją

“Eurovizijos” finalininkė Kotryna Juodzevičiūtė šiomis dienomis sako gyvenanti vien tik finalu.  Atlikėja aktyviai repetuoja net po šešias valandas per dieną, stengdamasi kūrinio vokalinę liniją nugludinti iki tobulumo, o kiekvieną choreografinį judesį išpildyti be priekaištų.

 

Ir nors atlikėjos repeticijų grafikas likus paskutinėms dienoms iki didžiojo finalo dar labiau intensyvėja,  Kotryna randa laiko ir koncertinei veiklai – dar vakar atlikėja spėjo pasirodyti net dvejuose koncertuose, ir abiejuose jų atliko visiškai skirtingas „eurovizinės“ dainos „Love Shadow“ versijas.

 

„Ši daina jau taip giliai į mane įaugusi, kad dabar tiesiog mėgaujuosi atrasdama naujas jos atlikimo galimybes“,- apie improvizacijas su dainos stiliumi sako Kotryna. Viename iš Vilniaus džiazo klubų vakar atlikėja atliko džiazinę dainos versiją, o Vilniaus Kongresų rūmuose vykusiame koncerte „Trise moterims neskaitant orkestro“ daina „Love Shadow“ įgavo klasikos akcentų.

 

„Moderni pop daina su muzikaliu klasikos prieskoniu-  šį kartą mano „Love Shadow“ nuskambėjo būtent taip“,- apie savo pasirodymą su naujuoju Vilniaus bigbendu sako Kotryna. Ir panašu jog šiuo pasirodymu mėgavosi ne tik atlikėja kartu su  beveik dvidešimties profesionalių muzikantų komanda, bet ir per tūkstantį Vilniaus Kongresų rūmuose susirinkusių svečių, kurie nuskambėjus finaliniams dainos akordams atlikėjai ir Vilniaus bigbendui plojo pakilę iš savo vietų.

 

Kotrynos Juodzevičiūtės dainą „Love Shadow“ kartu su Vilniaus bigbendu išgirsti ir įvertinti galite ir Jūs.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.