Kompozitorius ir muzikos prodiuseris Marius Leskauskas tapo „Elitaz Music“ kūrybos vadovu

Kompozitorius ir muzikos prodiuseris Marius Leskauskas tapo „Elitaz Music“ kūrybos vadovu

 

Kūrybos namai „Elitaz“ paskelbė žinią –   prie atlikėjų prodiusavimo agentūros „Elitaz Music“ prisijungia naujas kūrybos vadovas – žinomas kompozitorius bei muzikos prodiuseris Marius Leskauskas.

 

„Su kūrybos namais „Elitaz” vienaip ar kitaip tenka bendradarbiauti nuo 2011 metų. Neblogai vieni kitus pažįstame ir suprantame. Kilus idėjai dar labiau apjungti jėgas, ilgai dvejoti neteko”, – apie sprendimą tapti „Elitaz Music“kūrybos vadovu sako Marius Leskauskas.

 

„Džiaugiamės, kad prie veržlios ir ambicingos „Elitaz Music” komandos prisijungia vienas ryškiausių šalies muzikos industrijos profesionalų, kuris nuo šiol bus atsakingas už agentūros kūrybinę veiklą ir jos plėtrą. Marius Leskauskas ir toliau vadovaus „Elitaz“ gyvos muzikos grupei, kurios aktyvią muzikinę veiklą numatome plėsti ir Lietuvos muzikos rinkai pasiūlyti dar daugiau kokybiškų muzikinių projektų. Siekiame po savo stogu burti talentingus ir profesionalius skirtingų žanrų atlikėjus, kurių karjeros puoselėjimas yra vienas pagrindinių agentūros siekių“,- apie tikslus sako kūrybos namų „Elitaz“ vadovas Gediminas Jaunius.

 

Naujasis kūrybos vadovas Marius Leskauskas su ryškiausiais šalies atlikėjais dirba jau daugiau nei vienuoliką metų, tad tvirtai žino, kokius tikslus naujame amplua žada išsikelti. Pagrindinis naujojo kūrybos vadovo tikslas – „Elitaz Music” projektų vystymas, teikiant didžiulę reikšmę kūrybiškumui bei kokybei.

 

„Jau dabar dirbame su talentingais scenos naujokais bei seniai gerbėjų širdis užkariauti spėjusiais žinomais muzikos pasaulio veidais. Šiemet prie „Elitaz Music” prisijungs dar ne vienas didžiąją muzikos sceną sudrebinsiantis vardas, o televizijos eteris neabejotinai bus užpildytas kokybišku aukščiausio lygio muzikiniu turiniu. Šiais metais pagrindinis mūsų siekis augti ir plėsti kompanijos prodiusuojamų atlikėjų ratą perspektyviais muzikos profesionalais”,- sako naujasis kūrybos vadovas Marius Leskauskas.

 

Šiuo metu kontraktas su „Elitaz Music” yra vienas pagrindinių prizų „Lietuvos balso” ir „Lietuvos balsas. Vaikai” projektuose. Kompanija dirba su tokiais scenos vardais, kaip Monika Marija, Rosita Čivilytė,  penktame „Lietuvos balsas” sezone išgarsėjusia Paulina, šeštojo „Lietuvos balsas” sezono nugalėtoja Gerda, „Lietuvos balsas. Vaikai” nugalėtoja Milėja Stankevičiūte, saksofonininku Roku Jauniumi ir Vilniaus Bigbendu.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.